Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Inverto

Kategoria: Logiczne
Producent: Gravity Box Studio
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 30,1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 113

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Inverto

Inverto to produkcja zręcznościowo-logiczna, która musi budzić skojarzenia z serią Portal. Mechanizm zabawy jest podobny – mamy tu widok perspektywy pierwszej osoby oraz pomieszczenia, które musimy kolejno przechodzić, unikając pułapek. Jednak w przeciwieństwie do Portala, gdzie sukces osiągaliśmy poprzez tworzenie kolejnych przejść, tutaj manipulujemy otoczeniem za pomocą specjalnego karabinu. Pozwala to odwrócić dane pomieszczenie, dzięki czemu sufit zmienia się w ścianę, a ściana w sufit. Pozwala to na przejście koło pułapek, jednak od czasu do czasu należy wykazać sporym refleksem – niektóre pomieszczenia są bardzo duże i możemy spadać z wysokości, a celem będzie balkon, w który zmienił się fragment podłogi. Poziom trudności miejscami jest tu bardzo duży, co powinno zainteresować weteranów tego typu gier.


Niestety, Inverto nie jest dostępne za darmo w pełnej wersji, można jednak pobrać edycję demonstracyjną, która pokazuje kilka pierwszych poziomów i pozwala poznać mechanikę zabawy. Choć brak polskiej wersji językowej, zasady gry są jasne i nie wymagana jest znajomość angielskiego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: InvertoLogiczne