Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gyromancer

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: Pop Cap games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 13.11.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Gyromancer

nieznane
Opis - Gyromancer
­Gyromancer to efekt współpracy dwóch uznanych producentów: Pop Cap Games oraz Square Enix. Jest to oczywiście gra logiczna, jednak podana w oprawie zabawy rpg. Jej akcja przenosi nas do krainy fantasy, zaś sterowanym przez gracza bohaterem jest mag Rivel. Trafia on wraz z towarzyszem do nawiedzonego lasu Aldemona. Rozwikłanie zagadek, jakie kryje w sobie mroczna puszcza może im pozwolić na realizację marzeń. Oczywiści nie będzie to łatwe – las zamieszkują różnej maści potwory, które nie mają zamiaru przepuścić podróżników. Czeka ich walka o prztrwanie.

Niestety, nie ma wersji demo Gyromancer do pobrania za darmo.Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda gra w akcji, możesz na naszych stronach obejrzeć trailer Gyromancer. To świetna gra logiczna z mnóstwem lokacji do odwiedzenia i zadań do wykonania, zaś pod względem rozgrywki mamy tu popularny model „match 3”, czyli gromadzenie określonych przedmiotów po trzy w linii. Tym bardziej szkoda, że download Gyromancer w wersji demo nie jest możliwy, bowiem gra posiada świetną oprawę audiowizualną.

Gra Gyromancer wyjdzie na PC oraz Xbox 360. Jeśli chcesz, ściągnij obrazki Gyromancer za free – znajdują się w galerii przy tym opisie. Jak zobaczysz, grafika utrzymana jest w dość mrocznej stylistyce. Niestety, nie wiadomo czy ukaże się Gyromancer po polsku, bowiem jak do tej pory żaden z krajowych wydawców nie zgłosił chęci wydania Gyromancer pl.

Jak na razie nie są znane wymagania Gyromancer w wersji komputerowej. Z pewnością nie będą one jednak zbyt wysokie. Na koniec warto zauważyć, że światowa premiera gry ma miejsce 18 listopada 2009.

­Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: GyromancerLogiczne