Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Flock!

Kategoria: Logiczne
Producent: Proper Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 28.03.2009
Rozmiar: 78 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 494

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Flock!

Core 2 Duo 2.33 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 128 MB HDD, Windows XP/Vista
Opis - Flock!
Flock to bardzo zabawna gra zręcznościowa, przypominająca w pewnym stopniu inną grę, a mianowicie Sheep, Dog 'n Wolf, gdzie głównym zadaniem gracza było wykradanie owieczek, strzeżonych przez psa pasterskiego. Gra Flock oferuje podobny model zabawy, tyle, że tym razem gracz będzie sterował statkiem kosmicznym, który ma za zadanie uprowadzić jak największą liczbę zwierząt, np. owieczek, czy choćby kur ze wskazanych miejsc. Flock jest do pobrania z naszej strony. Jeśli więc chcesz sprawdzić się w tej grze to wystarczy pobrać demo Flock i rozegrać kilka przykładowych misji. Wersja demonstracyjna Flock jest oczywiście za free, a download Flock nie zajmuje zbyt wiele czasu, dlatego warto z niego skorzystać. Ściągnij Flock i zostań pomocnym i otwartym Ziemianinem, które nie obawia się pomóc Obcym porwać kilka zwierzątek z naszej planety.

Wbrew pozorom Flock nie jest tylko skierowany do młodszych graczy, gdyż jak na klasyczną grę zręcznościowo-logiczną, potrafi wciągnąć każdego, bez względu na wiek. Głównym zadaniem w każdej z misji jest utorowanie drogi zwierzętom, tak by mogły one bezpiecznie zostać załadowane na UFO. W tym celu gracz będzie musiał zarówno zrozumieć specyfikę każdego zwierzątka, jak i tak „ustawić” otoczenie, by droga do statku stała się możliwa. W razie trudności warto użyć kody do Flock, lub jakieś inne dodatki, których w sieci jest całkiem sporo. Grafika w grze jest bardzo kolorowa i dobrze dopracowana co prezentuje trailer z Flock. Przy tym wymagania gry są dość niskie, chociaż dalej nie wiadomo jak będzie się układać współpraca Flock z Windows 7.

Flock stworzyło studio Proper Games, natomiast wydaniem gry zajęła się uznana marka, a mianowicie Capcom. Oprócz wersji na komputery osobiste, możliwa jest gra w Flock na PC. Na razie niestety nie wiadomo, czy będzie Flock po polsku. Do tej pory nie znalazł się dystrybutor, który udostępniłby Flock pl, naszym graczom. Jednak interfejs i system gry jest na tyle czytelny, że spolszczenie do Flock nie jest niezbędne. Przed grą warto pobrać też patch do Flock, który usprawnia znacznie grę. Zarówno patch, jak i kody do Flock za darmo, są dostępne na naszej stronie. Pobierz Flock i pomóż Obcym wykraść z Ziemi liczne zwierzęta, jak np. kury, czy krowy, które posłużą im do testów. Gwarantujemy, że humorystyczna gra zręcznościowa Flock wciągnie Was na długo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Flock!Dodatki do gry

Logiczne