Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fishdom

Kategoria: Logiczne
Producent: Playrix Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 36 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 2194

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Fishdom

procesor: 1 GHz, RAM: 256 MB, DirectX: 8.0 lub wyższy, karta graf.: 64 MB
Opis - Fishdom

Pobierz darmowe demo gry logicznej Fishdom!

Gra logiczna Fishdom składa się z przeróżnych łamigłówek, za rozwiązywanie których otrzymujemy wirtualne pieniądze. Kupujemy za nie elementy niezbędne do poszerzania i budowania elementów wielkiego akwarium. Akwarium to je interaktywne - rybki żyją w nim w czasie rzeczywsitym, zaś twoim zadaniem jest zapewnienie im jak najlepszych warunków egzystencji.

Pobierz demo gry logicznej Fishdom i zobacz, jakie tym razem łamigłówki przygotowali dla Ciebie specjaliści od tego typu zabawy ze studia Playrix Entertainment.W pełnej wersji gry możesz udekorować akwarium ponad stu elementami - aby jednak je zakupić, musisz zarabiać, czyli rozwiązywać kolejne łamigłówki.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: FishdomLogiczne