Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Family Feud - Familiada

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Logiczne
Producent: GlobeStar Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 08.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Family Feud - Familiada

Nie podano!
Opis - Family Feud - Familiada


Jeśli oglądasz od czasu do czasu telewizję, zapewne zdarzyło Ci się słyszeć o teleturnieju “Familiada”, wyprodukowanym na licencji amerykańskiego “Family Feud”. A czy słyszałeś, że ukazała się elektroniczna wersja tego teleturnieju – Family Feud game? Zapewne nie, wiec powiemy Ci o nim parę słów, choć niestety, nie wydano tej wersji zabawy po polsku, chociaż ukazała się zarówno wersja Family Feud - Familiada PC, jak i PS2 oraz GBA.

Zasady są takie same, jak i w telewizyjnym show. Masz tu jednak kilka trybów zabawy, w których cele są odmienne. Na przykład może tu być zebranie 300 punktów lub przetrwanie określonej liczby rund. Łączna liczba pytań zamyka się w okolicach tysiąca. Największe emocje daje tryb Family Feud online, gdzie możesz zmierzyć się w teleturnieju z innym żywym graczem.

Jeśli znasz dobrze język angielski, być może spodoba Ci się ta zabawa. Niestety, nie jest możliwy download Family Feud - Familiadaw wersji demo. A czy warto zakupić tą pozycję? Cóż, niewątpliwym plusem jest liczba pytań, masz tu także możliwość rozgrywania zabawy w kilku różnych studiach telewizyjnych.

Jeśli interesuje Cię oprawa graficzna tej produkcji, mamy dla Ciebie obrazki z gry – znajdują się przy tym tekście. Download screenów Familiada pozwoli CI na przyjrzenie się im dokładniej. Niestety, w naszym kraju nie ukazała się żadna wersja tej gry. Nie istnieje także Familiada za free.

A jeśli masz już pełną wersję gry, mamy dla Ciebie łatkę do niej. Pobierz patch do Familiada i ciesz się bezproblemową grą. Łatka jest do pobrania całkowicie za darmo.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Family Feud - Familiada

dodał: , 18.01.2010

jak to dziala jak pobiare to nie chce działac?

dodał: pies1998 , 28.12.2009

gdzie to sie pobiera

dodał: ~Domiśśś , 06.11.2009

:D

Logiczne