Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Enigmatis: The Mists of Ravenwood

Kategoria: Logiczne
Producent: Artifex Mundi
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 404 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 122

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Enigmatis: The Mists of Ravenwood

Enigmatis: The Mists of Ravenwood to gra z gatunku HOPA. Jest to skrót od słów Hidden Objects Puzzle Adventure. Gra łączy w sobie element gie przygodowych, logicznych oraz znajdywania ukrytych przedmiotów. Kierujemy tu kobietą, która przybywa do parku krajobrazowego USA, jednak okazuje się on miejsce opuszczonym, w którym czai się coś złego… Gameplay to eksploracja kolejnych lokacji oraz poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, co zaszło w tym niegdyś tętniącym, a obecnie opuszczonym miejscu. Gracz podczas zabawy musi patrzeć uważnie za użytecznymi przedmiotami, jakie znajdują się na planszy, wiele tez razy będzie musiał wykazać się logicznym myśleniem.


Warto dodać, że Enigmatis: The Mists of Ravenwood zostało wyprodukowane przez polskie studio Artifex Mundi, które ma na koncie już kilka tego typu produkcji. Wersja demo umożliwia poznanie początku tej ponurej przygody oraz zapoznanie się z mechanizmami zabawy. Jeśli ktoś szuka gry, w której pozna ciekawą historią, a zarazem będzie mieć okazję do poćwiczenia szarych komórek – ten tytuł jest właśnie dla niego.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Enigmatis: The Mists of RavenwoodLogiczne