Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cubme

Kategoria: Logiczne
Producent: Matuda Games
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 06.10.2009
Rozmiar: 29.92MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 482

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Wymagania sprzętowe - Cubme

Brak!
Opis - Cubme
Cubme to doskonała gra logiczna, przypominająca takie pozycje z przeszłości jak choćby Dizzy, czy inne gry polegające na przesuwaniu bloków w celu dotarcia do celu. Gra została stworzona przez Matuda Games i nie jest skierowana wyłącznie do dzieci. W czasach kiedy gry nie wymagają od graczy zbyt wiele logicznego myślenia Cubme udowadnia, że jeszcze  jest miejsce na tego typu pozycje. Twórcy udostępnili graczom demo Cubme, które pozwala na rozegranie przykładowych misji i zapoznanie się z tą dość oryginalną grą. Download Cubme nie zajmuje zbyt wiele czasu i jest on dostępny z naszej strony. Oczywiście wersja demonstracyjna Cubme jest za free, dlatego warto poświęcić na nią trochę czasu. Ściągnij Cubme i zobacz sam czy poradzisz sobie z tonami śniegu i czy dojdziesz do celu.

W Cubme głównym zadaniem gracza jest przesuwanie śnieżnych bloków w celu dojścia do wyznaczonego punktu, zazwyczaj w okolicy domu postaci gracza, i może to być np. buda z psem, albo garaż. Wbrew pozorom takie „odśnieżanie” terenu jest bardzo wciągające i wymaga główkowania. Oprócz tego zdarzają się też inne misje polegające m.in. na jeździe na saniach, a wszystko w pięknej zimowej scenerii. Warto obejrzeć trailer z Cubme, który pokazuje piękną trójwymiarową grafikę, w której postać gracza możemy oglądać z zza pleców, a więc jak w klasycznej grze z widokiem TPP. Możliwe jest też przełączenie kamery, na widok z góry, jak w grze strategicznej, co pozwala na dokładniejsze rozplanowanie strategii działania. Niestety nie ma Cubme po polsku, ale gra nie jest skomplikowana i znajomość języka angielskiego nie jest tutaj wymagana. Brak wersji Cubme pl jest spowodowany zapewne kosztami takiej polonizacji, którym małe studio zajmujące się grą mogłoby nie sprostać. Nie jest dostępne również żadne dodatkowe, czy nieoficjalne spolszczenie do Cubme, dlatego nie ma co marnować czasu na jego poszukiwania.

Cubme jest podzielone na cztery rozdziały, w skład których wchodzi 5 misji. Oprócz tego możliwa jest gra w 4 misje bonusowe. Demo Cubme do pobrania z naszej strony pozwala na rozegranie właśnie kilku przykładowych misji z różnych rozdziałów. W razie problemów można zawsze użyć kody do Cubme, które są dostępne i proste w obsłudze. Przed grą warto również sprawdzić czy jest dostępny najnowszy patch do Cubme. Jeśli chodzi  wymagania gry to są one dość niskie i nie powinno być problemów z grą Cubme pod Windows 7, oraz wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Zagraj za darmo w Cubme i przekonaj się ile radości może sprawić „odśnieżanie”. Pobierz Cubme w wersji demonstracyjnej z naszego serwisu i sprawdź czy warto zakupić pełną wersję gry. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: CubmeLogiczne