Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Crossword Puzzle

Kategoria: Logiczne
Producent: PUZZLE EXPRESS
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.07.2009
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 505

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Crossword Puzzle


Opis - Crossword Puzzle
­

­Czy lubisz krzyżówki? Jeśli tak, to być może mamy coś dla Ciebie. Pobierz Crossword Puzzle w wersji demonstracyjnej i spróbuj swych sił w rozwiązywaniu kolejnych krzyżówek.


Niestety, nie istnieje wersja Crossword Puzzle po polsku. Jak dotąd nie powstało również żadne spolszczenie Crossword Puzzle, dlatego zabawa ta przeznaczona jest wyłącznie dla osób, które znają język angielski w stopniu co najmniej dobrym. Prezentowany tu, darmowy download Crossword Puzzle da Ci możliwość rozwiązania dziesięciu krzyżówek. Pełna wersja posiada ich trzysta. Nim jednak zdecydujesz się ją zakupić, pobierz demo Crossword Puzzle i zobacz, czy znasz język angielski wystarczająco, aby rozwiązywać kolejne łamigłówki językowe.

Choć Crossword Puzzle to krzyżówki na ekranie komputera, to możesz wydrukować planszę każdej z nich oraz listę pytań, dzięki czemu możesz zabrać grę ze sobą, na przykład do podróży w pociągu czy długiej jazdy autobusem. Demo Crossword Puzzle pozwoli Ci wydrukować udostępnione w tej wersji krzyżówki, jeżeli jednak chcesz mieć ich więcej, musisz zakupić pełną wersję gry, bowiem nie istnieje wersja Crossword Puzzle za darmo.


Sterowanie w grze odbywa się za pomocą myszki lub klawiatury. Jak będzie Ci wygodnie? Możesz to sprawdzić dzięki wersji demonstracyjnej Crossword Puzzle do pobrania. Pamietaj jednak, że nie ma wersji Crossword Puzzle pl, w związku z czym musisz znać dobrze angielski. Ta zabawa może Ci również posłużyć do lepszego opanowania pisowni wielu angielskich słówek. Przyda się to zwłaszcza tym, którzy szukając podobnych tytułów często wpisują w wyszukiwarce błędnie wyrazy puzle lub puzzel.


Jak wspomniano, nie istnieje pełna wersja Crossword Puzzle za free. Musisz za nią zapłacić 20 dolarów amerykańskich. Jeżeli spodoba Ci się demo, z pewnością tak zrobisz. Crossword Puzzle zdobyło sobie uznanie tego typu gier, o czym świadczą wysokie oceny przyznane programowi. Otrzymał on pięc gwiazdek (na piec możliwych!) na portalach Super Shaerware, PC World oraz Games for PCS. Doceniono także walor edukacyjny produkcji na stronach TUKIDS, gdzie również Crossword Puzzle zyskało wysokie noty.


A jeżeli znasz już tą grę, bądź też nie umiesz angielskiego na tyle, by bawić się swobodnie, zajrzyj do naszego działu gry logiczne. Znajdziesz tu dziesiątki tytułów (tak w wersjach demo, jak i freeware), dzięki którym będziesz mógł godzinami gimnastykować swój umysł.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Crossword PuzzleLogiczne