Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cradle of Rome

Kategoria: Logiczne
Producent: Playrix Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 13,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1260

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Cradle of Rome

  • procesor: Pentium III 1000 
  • RAM: 256 MB
  • karta graf.: 32 MB. kompatybilna z Direct3D
  • DirectX: 8.1 lub lepszy
Opis - Cradle of Rome

Pobierz darmowe demo gry logicznej Cradle of Rome!

W grze logicznej Cradle of Rome masz szansę powtórzyć historię i wskrzesić na nowo potęgę Rzymu. Dokonasz tego poprzez rozwiązywanie kolejnych łamigłówek, jakie przygotowali dla Ciebie twórcy gry. Pobierz darmowe demo i spróbuj - każde rozwiązane zadanie daje Ci nowe możliwości - od konstrukcji budynków (jest ich ponad dwadzieścia typów) po epokę historyczną, w której zaczynasz budowę swego imperium.

Darmowe demo gry Cradle of Rome pokaże możliwości pełnej wersji. To unikalne połączenie gry logicznej z grą strategiczną. Jeżeli lubisz te pierwsze, spróbuj koniecznie, jeżeli te drugie - również spróbuj - w taką strategię jeszcze z pewnością nie grałeś!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cradle of RomeLogiczne