Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cradle of Persia

Kategoria: Logiczne
Producent: Playrix Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 04.05.2009
Rozmiar: 22,8 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 946

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Cradle of Persia

procesor: Pentium III 1000 
RAM: 256 MB
karta graf.: 32 MB. z Direct3D 
DirectX: 8.1
Opis - Cradle of Persia

Pobierz darmowe demo gry logicznej Cradle of Persia!

Gra logiczna Cradle of Persia pozwala wskrzesić Ci starożytną cywilizację. Poprzez rozwiązywanie kolejnych łamigłówek pozyskujesz surowce, pożywienia i pieniądze, za które dokonujesz zakupu budynków oraz rozwijasz już zbudowane osady. Pobierz darmowe demo i przekonaj się, czy łatwo jest budować imperium od podstaw.

W grze czeka Cię siedem różnych epok. Podczas nich możesz zbudować dwadzieścia dzieł perskiej sztuki, a także zyskać wiele bonusów. Pełna wersja oferuje Ci ponad 100 etapów zabawy,  wersja demonstracyjna ograniczona jest do godziny czasu gry. Pobierz darmowe demo i zobacz, jak daleko zdążysz w tym czasie zaprowadzić swa cywilizację.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Cradle of PersiaLogiczne