Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chessmaster 10000

Kategoria: Logiczne
Producent: Ubisoft Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.10.2009
Rozmiar: 58.98MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3035

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Chessmaster 10000

  • Pentium III 500 MHz,
  • 512 MB RAM,
  • 1,7 GB HDD
Opis - Chessmaster 10000

Chessmaster to seria gier szachowych, wydawana przez firmę Ubisoft nieprzerwanie od ponad dwudziestu lat. To szmat czasu, aby doprowadzić serię do perfekcji i rzeczywiście – Chessmaster 10000 (znany także jako Chessmaster 10th Edition) jest tytułem po prostu perfekcyjnym, do którego nie można w żaden sposób się przyczepić. Jeśli interesuje Cię więcej na ten temat, zapraszamy do przeczytania opisu gry poniżej. Do tego mamy jeszcze dla Ciebie demo Chessmaster 10000 do pobrania – pozwoli Ci ono na osiem godzin gry przeciwko komputerowi. Nie ma tu żadnych cięć w stosunku do pełnej wersji programu, jest jedynie limit czasowy.

Jeśli wiec chcesz zobaczyć, jak prezentuje się najlepszy tytuł szachowy (wedle wielu opinii), jaki gościł kiedykolwiek na komputerach, ściągnij Chessmaster 10000 w wersji demonstracyjnej i przyjrzyj się mu. Masz tu trzy tryby: Nauka, Zabawa oraz Gra. Tryb Nauki pozwoli Ci poznać arkana gry, zaś dla zilustrowania mogących zdarzyć się na planszy sytuacji przygotowano – uwaga, uwaga – 53 TYSIĄCE animacji zagrywek! Pobierz Chessmaster 10000 w wersji demonstracyjnej, aby poznać wiele z nich – na wszystkie po prostu nie starczy Ci czasu. Pomyślano również o najmłodszych – to tryb Zabawa, który pozwoli najmłodszym graczom na poznanie możliwości gry oraz stawia przed nimi szereg zadań – a to wszytsko w konwencji bajkowej (figurki, plansza). No w i końcu gra właściwa, czyli nic dodać, nic ująć. Mamy tu turnieje, gry rankingowe, gry w trybie wieloosobowym, swobodne partie. Download Chessmaster 10000 w wersji demo pozwoli Ci także na zobaczenie możliwości w wyborze plansz i bierek – masz tu całkiem przyjemny wybór.

Jeśli nabędziesz tą grą, powinna ona działać z najnowszymi systemami operacyjnymi, czyli pograsz w Chessmaster 10000 na Windows 7 oraz Vista i XP. Potrzebny Ci będzie patch Chessmaster 10000, który znajdziesz za darmo do pobrania na naszych stronach.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Chessmaster 10000Logiczne