Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bubble Ice Age 1.2

Kategoria: Logiczne
Producent: Realore Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.03.2009
Rozmiar: 1.91 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 3093

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Bubble Ice Age

* 15 MB HDD,

* 32 MB RAM,

* 322 MHz

Opis - Bubble Ice Age

Pobierz Bubble Ice Age.exe 1.04 - free download.

Bubble Ice Age to gra logiczna z elementami zręcznościowymi. Producentem gierki jest Realore Studios. Teraz w serwisie Pobierz.pl możesz całkowicie za darmo pobrać Bubble Ice Age 1.04 

Zadaniem gracza jest wycelować armatką tak, by ułożyc trzy lub wiecej kule tego samego koloru obok siebie. Gdy tak sie stanie znikaja one z planszy lub opadają. 
Celem gry firmy Realore Studios jest doprowadzenie do tego by na ekranie nie zostały żadne kule. 
W grze Bubble Ice Age mamy do wyboru 4 zróżnicowane tryby gry oraz 6 trybów trudności, tak wiec każdy może dostosować grę do swoich umiejętności.
By gra była ciekawsze producent firma Realore Studios dodała możliwość odbijania kul od ścian co czyni Bubble Ice Age bardziej wciągającą.
Co jakiś czas otrzymujemy bonus w postaci linii kierunku strzału co w sposób znaczący ułatwia usunięcie niechcianych kul z ekranu.
Pobierając free download Bubble Ice Age z naszej stronki możesz być pewny, że gra pochłonie Cię na dłuższy czas.
Bubble Ice Age wykonana jest w scenerii zimowej, a w opcjach możemy ustawić kolor lodowych kul, jak również gęstość sypiącego śniegu.

Pobierając Bubble Ice Age za free możemy mieć pewność, że grafika jak i muzyka stoi na wysokim poziomie 
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bubble Ice AgeLogiczne