Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bejeweled 2

Kategoria: Logiczne
Producent: PopCap Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 06.08.2009
Rozmiar: 9.3 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 6337

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Bejeweled 2

  • Pentium III 800 MHz
  • 256 MB RAM
  • Karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza)
Opis - Bejeweled 2
Bejeweled 2 jest grą logiczną, która z pewnością może kojarzyć się z klasycznym Tetrisem, jednak zamiast klocków mamy tu różnobarwne klejnoty. Jeśli lubisz tego typu zabawy logiczne, mamy dla Ciebie demo Bejeweled 2.

Celem jest układanie spadających klejnotów w ten sposób, aby mające taką samą barwę znajdowały się obok siebie. Pobierz Bejeweled 2 i spróbuj swych sił w tego typu zabawie. Masz w sumie cztery tryby zabawy. Pierwszy, klasyczny, posiada nawet fabułę – przemieszczasz się tu po galaktyce, zaś każde oczyszczenie planszy to kolejny etap w Twej podróży. Download Bejeweled 2 w wersji demo pokaże Ci również tryb puzzle, w którym musisz całkowicie oczyścić planszę. Trzecia opcja zabawy zwie się Action i polega na wyścigu z czasem, zaś w czwartej, Endless, wyklucza Cię z zabawy pierwszy błąd. Ta czwarta wersja przeznaczona jest dla ludzi, którzy mają już doświadczenie w grze i pozwala na przetestowanie zdobytych przy niej umiejętności.

Ściągnij Bejeweled 2 demo za darmo – niestety, nie ma pełnej wersji Bejeweled 2 za free. Pełną wersję gry musisz zakupić. O jej popularności świadczy ilość wyszukiwań przez wyszukiwarki internetowe tego tytułu. Sporo osób błędnie wpisuję nazwę tego programu i szukają bejewled 2 lub bejewelled 2 czy też bejeweld 2.

Demo Bejeweled jest do pobrania z naszych stron za darmo. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Bejeweled 2 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji tego tytułu, ściągnij demo Bejeweled 2 za free i zobacz, jak Ci się podoba tego typu rozgrywka.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Bejeweled 2

dodał: ~Sabina , 14.06.2011

Uwielbiam tą grę, szkoda tylko, że nie ma jej pełnej wersji za darmo ;)

dodał: ~andzia , 19.08.2010

spoko gra.!!

dodał: ~aga , 20.08.2009

super gra

Logiczne