Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Attractio

Kategoria: Logiczne
Producent: Game Coder Studios
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 364 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 120

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Attractio

Attractio to prawdziwa gratka dla osób, które lubią pierwszoosobowe gry logiczne w stylu Portal czy Inverto. Akcja zabawy umieszczona jest w dalekiej przyszłości, na specjalnie zbudowanej stacji kosmicznej, krążącej po orbicie Ziemi. Stworzono ją tylko w jednym celu – przeprowadzenia niezwykłego reality show, którego uczestnicy mogą zginąć podczas wykonywania kolejnych zadań. W widowisku tym biorą udział trzy osoby, a ich celem jest pokonywanie kolejnych pomieszczeń, w których roi się od niebezpiecznych pułapek. Nie grają oni razem – każdy ma inny zestaw pomieszczeń do przejścia, a ponieważ stacja znajduje się na orbicie, należy pamiętać o mniejszej grawitacji.


Gameplay Attractio pozwala na pokierowanie trzema uczestnikami programu. Mamy tu dwie kobiety i mężczyznę. Każda osoba ma przed sobą pomieszczenia, w których musi znaleźć prawidłową drogę do wyjścia. Najmniejszy błąd może kosztować ją utratę życia. Podczas zabawy ważne znaczenia mają zarówno refleks, jak też i przewidywanie, co może stać się po zmianie grawitacji. Polecamy osobom lubiącym dynamiczną zabawę!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: AttractioLogiczne