Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Atlantis Quest

Kategoria: Logiczne
Producent: Playrix Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 10,2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 2820

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Atlantis Quest

procesor: 800MHz
RAM: 128 MB
DirectX: 8.0 lub lepszy
Karta graf.: 32 MB
Opis - Atlantis Quest

Pobierz darmowe demo gry logicznej ATLANTIS QUEST!

Gra logiczna ATLANTIS QUEST to poszukiwanie starożytnych skarbów cywilizacji Greckiej, Babilońskiej, Kartagińskiej, Egipskiej i Rzymskiej oraz tej najbardziej tajemniczej - Atlantydzkiej. Czy jesteś gotów wysilić swój umysł i spróbować rozwiązać łamigłówki, jakie stoją na Twej drodze do celu?

Pobierz darmowe demo gry Atlantis Quest i wypróbuj swych sił na kilku udostępnionych tu zagadkach. W pełnej grze występuje ich aż siedemdziesiąt sześć! Każde rozwiązanie zadanie to fragment jednego z legendarnych artefaktów - czy zdołasz zebrać je wszystkie? Atlantis Quest to świetna gra logiczna, która wciąga na długie godziny. Pobierz jej bezpłatne demo i zobacz, jak ciekawe może być zdobywanie skarbów!
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Atlantis QuestLogiczne