Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arctic Quest

Kategoria: Logiczne
Producent: Alawar Entertainment
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 02.06.2009
Rozmiar: 18,5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 2336

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.
Opis - Arctic Quest

Pobierz wersję trial gry logicznej Arctic Quest!

Arctic Quest to gra logiczna, w której stawiasz czoła Królowi Śniegu. Obudził się on z długiego snu i ma zamiar zamrozić wszystkie tropikalne wyspy na Ziemi. I powoli zaczyna wykonywać swój plan - ryby zaczynają zamarzać w oceanach, których temperatura spada, zaś ptaki i rośliny drżą od mrozu. Aby przerwać to szaleństwo, musisz przebić się przez ponad sześćdziesiąt zapór-puzzli.

Pobierz wersję demonstracyjną Arctic Quest i staw czoła Królowi Śniegu! Gdy okruchy lodu spadają z nieba, łap je i umieszczaj we właściwych miejscach układanek, aby nadać im pożądany kształt. Jeżeli uda Ci się ułożyć cały - uwolnisz wyspę od śniegu i mrozu. Podczas rozgrywki możesz otrzymać również niespodziewane bonusy, pomagające Ci wykonać zadanie.

Pełna wersja gry oferuje Ci ponad sześćdziesiąt poziomów. Wersja trial umożliwia Ci zabawę przez godzinę czasu rzeczywistego. Nim kupisz pełną wersję, spróbuj tej!Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Arctic QuestLogiczne