Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Video Strip Poker Supreme

Kategoria: Hazardowe
Producent: torquemada games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.05.2011
Rozmiar: 227,52 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 3531

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Video Strip Poker Supreme

Procesor: 1 GHz

RAM: 256 MB

Karta graficzna: 32 MB pamięci

Opis - Video Strip Poker Supreme

Poker - to gra znana na całym świecie, polega na ułożeniu jak najlepszego układu kart. Gracze w jednej z najpopularniejszych odmian muszą ułożyć pięć jak najlepszych kart.

Po rozdaniu mają możliwość wymienić karty, które im nie pasują. Następnie odbywa się licytacja, po której wyłaniany jest zwycięzca. Aplikacja daje możliwość wyboru ilości kart, jaką będzie prowadzona rozgrywka. Jest to 32 karty od 7 do Asa lub klasyczna amerykańska wersja: gra pełną talią bez dżokerów. Początkujący gracze mają możliwość włączyć automatyczną pomoc. Opcja ta umożliwia wskazanie kart, które najlepiej jest wymienić. Video Strip Poker Supreme jest to interaktywna gra z gatunku strip-poker przeznaczona na komputery PC.

Gra zawiera interaktywne video w wysokiej jakości, dzięki któremu rozgrywka staje się dużo bardziej realna. Video Strip Poker Supreme to gra, która zapewnia rozrywkę  i dużo zabawy dzięki doskonałej jakości video. Tysiące sekwencji,  ciekawa muzyka, duży ekran, oraz ciekawe przeciwniczki dostarczą wiele okazji do przeprowadzenia rozgrywki w pokera połączonej z ciekawą zabawą. Jedną z największych zalet gry jest jej interaktywność. Przeciwniczki komentują rozgrywkę, śmieją się lub złoszczą jeżeli przegrywają. Ciekawostką jest dołączenie do klasycznej rozgrywki takich funkcji jak możliwość postawienia drinka w celu zyskania przewagi. Video Strip Poker Supreme posiada bardzo dużo opcji konfiguracji. Dzięki nim gracz ma możliwość zmiany skórki, talii kart czy muzyki. Można wybrać grę w okienku lub tryb pełnoekranowy. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Video Strip Poker Supreme