Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Poker Online - Graj w Texas Holdem Poker na bwin.com

Kategoria: Hazardowe
Producent: bwin
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.10.2009
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT, 7
Liczba pobrań: 1211

Brak

Wymagania sprzętowe - Poker Online - Graj w Texas Holdem Poker na bwin.com

PC z procesorem Pentium.

Opis - Poker Online - Graj w Texas Holdem Poker na bwin.com
W ostatnich latach niezwykle popularny stał się texas holdem poker online, czyli najbardziej znana amerykańska wersja pokera w sieci. Jak inne tego typu gry poker online może być rozgrywany na prawdziwe lub wirtualne pieniądze (szukaj wirtualny poker online, czy poker online free). Od kiedy Chrisowi Moneymakerowi poker texas online zapewnił za 40$ dzięki wygranej satelitce wejściówkę wartą 10 tys. dolarów do World Series of Poker i kiedy w 2003 roku wygrał ten turniej, zgarniając 2,5 mln. dolarów, texas hold’em stał się niezwykle popularny - obecnie poker online to gra, która przyciąga obecnie dziesiątki milionów graczy z całego świata! Wystarczy zobaczyć jak wiele wyników zwraca wyszukiwarka na hasło „poker online darmowy” (Polacy szukają czasem „teksas poker online” – przypominamy, że opisywana przez nas odmiana gry nazywa się texas hold’em lub texas holdem).

W związku z tym, że texas hold’em online stał się popularny w tak wielu zakątkach świata, „pokerroomy” zadbały o to, żeby interfejs był dostępny w różnych językach, dzięki czemu obecnie poker online po polsku to już standard – tak też jest w przypadku platformy bwin.com. Na jej stronach możesz przeczytać poradnik dotyczący podstaw rozgrywki – poker online i inne gry kasynowe można dość szybko opanować w ich podstawach, choć biegłość wymaga długiej praktyki i nauki. Zacznij grać na wirtualne pieniądze, poker online za darmo wymaga od Ciebie tylko ściągnięcia oprogramowania i rejestracji. Jednak nie każda gra online, tak jak poker, wymaga od Ciebie tyle myślenia i strategii, dlatego poker jest tak ciekawą, wciąż stawiającą nowe wyzwania grą. Spotkasz tam bardzo wielu graczy, głównie słabych i pozwalających Ci zarobić, czasem dobrych, wznoszących Twoją własną grę na kolejny poziom.

Zarejestruj się na znanej i bezpiecznej platformie bwin.com klikając w poniższy link (poker online download), a będziesz miał dostęp do wielu promocji i bonusów w poker online pl na bwin.com – najlepszy poker online czeka na Ciebie wraz z tysiącami graczy z całego świata.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Poker Online - Graj w Texas Holdem Poker na bwin.com