Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zombie Shooter

Kategoria: Gry akcji
Producent: Sigma Team
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.05.2009
Rozmiar: 27 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 719

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Zombie Shooter

  • Pentium II 400 MHz
  • karta graf. 16 MB z Direct3D
  • 64 MB RAM
Opis - Zombie Shooter

Pobierz darmowe demo gry Zombie Shooter!

W grze akcji Zombie Shooter ratujesz świat przed zalewającymi go falami zombie. Masz do dyspozycji 10 różnego typu broni, możliwości ulepszania jej, a także sterowanej przez siebie postaci. Zombie Shooter to nie tylko walka z hordami nieumarłych, lecz także poszukiwanie odpowiedzi na pytanie­, skąd się oni wzięli.

Zombie Shooter oferuje Ci kilka trybów zabawy. Wybierz sam, który najlepiej będzie Ci odpowiadał. Wersja demonstracyjna gry ukaże Ci jej możliwości. Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zombie Shooter

dodał: ~Ananiasz , 25.03.2012

@~piotrektabisz\nMasz tak dużo błędów że nie wierze że w ogóle jesteś pełnoletni

dodał: ~daniel , 20.04.2010

gupia gra\n

dodał: ~piotrektabisz , 21.11.2009

fajna ta gra gram w niom i w postala od 18 lat to ja ztworzyłem gre postal i zombie kto by chciał niech na komentarzu sie zapyta jak sciągnonc postal2 stp pełnom wersje i zombie cz2 inny widok smierci numer gg 11298385