Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Zeno Clash

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: ACE Team
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 29.09.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Zeno Clash

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • 3 GB HDD,
  • Windows XP/Vista
Opis - Zeno Clash
Mroczny klimat… Krwawa akcja… Magia… Tak pokrótce można opisać Zeno Clash, brutalną grę akcji rodem z Chile. Trzeba przyznać, że debiut to dość udany, jednak wydawca nie zdecydował się na  udostępnienie demo Zeno Clash do pobrania, dlatego może poniższy opis pomoże Ci w podjęciu decyzji o zakupie.
Gracz steruje wojownikiem o imieniu Ghat, banitą wyrzuconym ze swego klanu. Nasz wyrzutek postanawia przemierzyć Zakazaną Pustynię, aby dotrzeć na kraj świata. Oczywiście droga nie jest usłana różami, dlatego też podróż zmienia się w ciągła, nieustająca bitwę.  A przeciwników spotkamy przeróżnych –od ludzi po dziwaczne ich hybrydy. Niestety, nie jest możliwy download Zeno Clash w wersji demonstracyjnej, dlatego też jeśli chcesz zobaczyć akcję przed nabyciem tego tytułu, pozostaje Ci tylko obejrzeć trailer Zeno Clahs dostępny w  sieci.
Na naszej drodze napotykamy nie tylko przeciwników, ale również i przyjazne postaci – najczęściej w osadach i miasteczkach na Pustyni. Zwraca uwagę świetnie wykonana oprawa audiowizualna, a szczególnie doskonale wykonane modele przeciwników.  Dzięki temu zabawa wciąga na długie godziny. Jeśli chcesz zobaczyć oprawę graficzną tego tytułu przed obejrzeniem trailera, pobierz obrazki Zeno Clash znajdujące się przy tej recenzji. Dadzą Ci one dobry pogląd na scenerię, w jakiej przyjdzie walczyć Ghatowi o życie. , do czego używa zarówno broni, jak i gołych rąk czy magicznych artefaktów.
W naszym kraju ukazało się Zeno Clash po polsku, jeśli wiec nabędziesz pełną wersję gry, nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Zeno Clash. Jeśli natomiast masz już ten tytuł, może zainteresują Cię kody do Zeno Clash? Mamy je na naszych stronach, tak więc jeżeli gra sprawia Ci problemy, ściągnij kody Zeno Clash za darmo i daj w kość wszystkim napotkanym wrogom. Oczywiście te cheaty do Zeno Clash są za free.

Wersja Zeno Clash pl działa z najnowszymi systemami operacyjnymi, możesz więc grać w Zeno Clash mając Windows 7, Vista czy XP. Gra wyszła  zarówno w wersji konslowej (XboX 360), jak też i komputerowej.  W obu przypadkach finalny produkt jest na tyle udany, że nie ukazał się póki co żaden patch Zeno Clash.  Jeżeli więc lubisz brutalne, krwawe gry akcji, tytuł ten powinien Cię zadowolić – otrzymał on bardzo pozytywne recenzje w prasie branżowej.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Zeno Clash