Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Men: The Official Game

Kategoria: Gry akcji
Producent: Z-axis
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.08.2009
Rozmiar: 436.66MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 755

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - X-Men: The Official Game

  • Pentium 4 1.5 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta graficzna 64 MB (GeForce4 lub lepsza),
  • 3 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - X-Men: The Official Game
X-Men: The Official Game to gra akcji oparta na komiksie X-Men, która po raz kolejny ukazała się równo z filmową adaptacją, tym razem X-Men: The Last Stand. Gra nie jest jednak odzwierciedleniem tego co dzieje się w filmie, ale wprowadza całkiem nowy scenariusz. X-Men The Game to tak naprawdę łącznik pomiędzy pierwszą, a drugą częścią filmu, który wyjaśnia sporo wątków fabularnych, zachęcając graczy zarówno do gry, jak i obejrzenia filmów. Możliwa jest m.in. gra w X-Men: The Official Game na PS2, Xbox, oraz oczywiście na komputerach osobistych. Posiadacze PC mają szczęście i możliwość zagrać w demo X-Men: The Official Game, które pozwala graczom na rozegranie kilku misji. Download X-Men: The Official Game nie zajmuje zbyt dużo czasu i jest dostępny poniżej. Pobierz więc X-Men: The Official Game i zagraj w kolejną grę osadzoną w klimatach komiksów X-Men.

Rozgrywka w X-Men TOG jest największym atutem gry, który wciągnie nie jednego gracza. Przede wszystkim możliwa jest gra trzema różnymi i chyba najbardziej popularnymi postaciami z X-Men, a mianowicie Wolverine, Iceman, oraz Nightcrawler. Misje są tak zorganizowane, że gracz ma możliwość naprzemiennie grać jedną z tych postaci, która dodatkowo odznacza się całkiem innym stylem walki. Różnorodność postaci powoduje, że gra nie jest liniowa i nie nudzi się w ogóle. Po każdej z misji gracz zyskuje punkty, które może wykorzystać by podnieść umiejętności swojej postaci. Szkoda, że nie wydano X-Men: The Official Game po polsku i po raz kolejny fani X-Men nie będą mieli okazji zagrać w rodzimą wersję gry. Nie jest dostępne też niestety żadne spolszczenie do X-Men: The Official Game, które mogłoby pomóc graczom zaznajomić się z tą pozycją. Na szczęście wersja X-Men: The Official Game pl nie jest niezbędna do gry, gdyż dialogi są tu ograniczone do minimum. Dobrze, że tym razem download X-Men: The Official Game rekompensuje trochę tą stratę i możliwe jest przetestowanie gry przed zakupem. X-Men: The Official Game za free można pobrać z naszego serwisu.

Jeżeli chodzi o grafikę to stoi ona na dobrym poziomie, a co najważniejsze nie wiąże się z wysokimi wymaganiami tej gry. Najprawdopodobniej będzie możliwe uruchomienie X-Men: The Official Game z Windows 7, gdyż gra ta działa na wcześniejszych wersjach tego systemu operacyjnego. Download X-Men 1 jest obowiązkowy nie tylko dla fanów serii. Warto także obejrzeć kody do X-Men: The Official Game do pobrania na naszej stronie, które pozwalają na odblokowanie kilku dodatków. Kody do X-Men: The Official Game są za darmo, podobnie jak reszta dodatków do gry.

Ściągnij X-Men: The Official Game i zagraj w kolejną grę opartą na komiksowym świecie X-Men. Zachęcamy także do obejrzenie innych pozycji dostępnych w dziale gry akcji na naszej stronie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X-Men: The Official Game

dodał: ~dogo , 23.08.2009

gra fajna ale spolszczenia nie mogę znaleźć