Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Men Origins: Wolverine

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Raven Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - X-Men Origins: Wolverine

  • Core 2 Duo 2.6 GHz,
  • 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7600 lub lepsza),
  • 8 GB HDD,
  • Windows XP SP2/Vista SP1
Opis - X-Men Origins: Wolverine
X-Men Origins: Wolverine to kolejna gra akcji oparta na komiksach z serii X-Men, która tym razem stanowi również wirtualne odzwierciedlenie filmu o tym samym tytule. Gra ukazała się w 2009 roku na większość dostępnych platform, począwszy od PC, aż po konsolki ręczne. Wydawcą gry jest słynne Activision, które dopilnowało by gra odniosła spory sukces. Szkoda tylko, że twórcy nie zdecydowali się na wydanie na PC demo X-Men Origins: Wolverine, które mogłoby znacznie ułatwić poznanie tej gry przed zakupem. Download X-Men Origins: Wolverine był niedostępny od początku, dlatego nic nie zapowiada, żeby wersja demonstracyjna tej gry mogła jeszcze ujrzeć światło dzienne. Gracze liczyli na wydanie demo X-Men Origins: Wolverine, gdyż do tej pory zazwyczaj gry o tej tematyce umożliwiały grę próbną, ale niestety w tym przypadku tak się nie stało i by zagrać w ten tytuł trzeba go zakupić.

Fabuła gry jest oparta zarówno na filmowej wersji, jak i na samym komiksie. Patrząc na gameplay z X-Men Origins: Wolverine widać, że gracz ma okazję wcielić się w tytułową postać Wolverine, chyba najbardziej znanej postaci z serii X-Men, która przemierza kolejne misje i odkrywa swoją przeszłość. Akcja gry jest bardzo dynamiczna, dzięki czemu gracze nie mają czasu się nudzić. Wolverine przemierza różne regiony świata, odkrywając fragmentarycznie swoje pochodzenie i tak za jego pośrednictwem gracz ma okazję „zwiedzić” Afrykę, jezioro Alkali, czy choćby Nowy Orlean. System walki również jest jedną z mocniejszych stron gry i pozwala na użycie, oprócz standardowych ciosów, także specjalnych ataków, które są bardzo skuteczne, zwłaszcza w walce z licznymi bossami. Niestety nie jest możliwa gra online w X-Men Origins: Wolverine, gdyż twórcy tej gry postanowili skupić się wyłącznie na rozgrywce dla pojedynczego gracza. Niestety nie zdecydowano się także na wydanie X-Men Origins: Wolverine po polsku, a co gorsza nie jest dostępne też żadne dodatkowe spolszczenie do X-Men Origins: Wolverine, które mogłoby rozwiązać ten problem. Poprzednie gry z serii X-Men były bardzo często polonizowane, dlatego trochę dziwi fakt o braku X-Men Origins: Wolverine pl. 

Przed grą warto wyszukać kody do X-Men Origins: Wolverine, gdyż gra nie jest zbyt łatwa. Wymaga ona momentami sporego doświadczenia w walce i dobrego opanowania sterowania. Kody do X-Men Origins: Wolverine do pobrania z naszego serwisu pozwalają na odblokowanie sporej liczby dodatków. Ściągnij X-Men Origins: Wolverine kody i ułatwiaj sobie rozgrywkę w trudnych chwilach w grze.  Oczywiście wszelkie dodatki do X-Men Origins: Wolverine są za free, dlatego warto z nich korzystać. Nie powinno być problemów z uruchomieniem X-Men Origins: Wolverine z Windows 7, gdyż gra ta działa na wcześniejszych wersjach tego systemu operacyjnego. By móc cieszyć się z najbardziej dopracowanej wersji gry, warto pobrać najnowszy patch do X-Men Origins: Wolverine, który eliminuje sporo błędów. Download X-Men Origins: Wolverine patch jest również darmowy, a wpływa znacznie na komfort rozgrywki.

Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się na wydanie demo X-Men Origins: Wolverine, ale zawsze pozostają wersje demonstracyjne innych gier opartych na serii X-Men. Fani X-Men Origins: Wolverine za darmo mogą pobrać choćby demo gry X-Men Legends 2, które jest dostępne w naszym serwisie. Jeżeli lubisz gry podobne do X-Men Origins: Wolverine to pobierz także inne tego typu pozycje dostępne w kategorii gry akcji w naszym serwisie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X-Men Origins: Wolverine

dodał: ~mateusz , 01.03.2015

nie mogę sobie pobrać

dodał: ~arek , 16.09.2010

ta gra jest super\n

dodał: ~Ownator , 04.04.2010

Jak wy odpowiedzieliście na pytanie:\n2 + 2 = ? Wpisz wynik - sprawdzamy czy nie jesteś botem.\nskoro czytać nie umiecie? TYLKO OPIS!!!

dodał: ~żall , 03.03.2010

ej no jak to sciągnąc?????

dodał: ~... , 25.12.2009

NO HELOł GDZIE JEST LINK DO DEMO

dodał: ~o.O , 25.12.2009

o.O

dodał: ~m, , 25.12.2009

.

dodał: ~gg , 23.10.2009

ggg