Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Men Legends II: Rise of Apocalypse

Kategoria: Gry akcji
Producent: Raven Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.08.2009
Rozmiar: 336.45MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 735

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - X-Men Legends II: Rise of Apocalypse

  • Windows 98 lub nowszy
  • 1.2 GHz Pentium III lub Athlon
  • 16x CD drive
  • 256 MB RAM
  • 2.5 GB
  • Direct X 9.0c
  • Nvidia GeForce 2 lub ATI Radeon 7500

Opis - X-Men Legends II: Rise of Apocalypse
X-Men Legends II: Rise of Apocalypse to druga część kolejnej gry akcji opartej na znanej i cenionej serii komiksów, która jest jedną z najlepszych tego typu pozycji. Po sukcesie pierwszej części gry, twórcy zdecydowali się na wprowadzenie kilku zmian i odświeżenie tego pomysłu na grę. Oprócz wersji na PC, wydano X-Men Legends 2 na PS2, oraz na inne konsole, m.in. Xbox, GameCube. Także posiadacze przenośnych konsolek mają możliwość zagrania w Rise of Apocalypse, dzięki czemu gra ma okazję trafić do szerszego grona graczy. By przekonać się jak prezentuje się ten tytuł, warto pobrać demo X-Men Legends 2, które pozwala na rozegranie dwóch misji z gry. Pobierz więc X-Men Legends II i na własnych oczach przekonaj się o zaletach tego tytułu, oraz wprowadzonych zmianach. Download X-Men Legends 2 pozwala także na obejrzenie intro z gry, a także zapoznanie się z ciekawym tutorialem.     

Fabuła w X-Men Legends 2 nie należy do  skomplikowanych i opowiada historię czwórki bohaterów, mających na celu walkę z niebezpiecznym potworem Apocalypse. W X-Men Rise of Apocalypse zdecydowano się na ciekawy krok i połączenie X-Menów i Bractwa, dwóch grup, które do tej pory zwalczały się wzajemnie, a w tej części gry jednoczą siły do walki z wrogiem. Dzięki temu możliwy jest wybór 4 spośród 16 różnych bohaterów, po ośmiu z każdej grupy. Wybór bohatera w X-Men 2 Rise of Apocalypse ma wpływ na rozgrywkę, gdyż większość z nich charakteryzuje się innymi specjalnościami. W grze dostępni są m.in. Wolverine, Storm, Magneto czy choćby Iceman. Oprócz nowych bohaterów i zmian w fabule, X-Men Legends Rise of Apocalypse wprowadza także nowy tryb rozgrywki, a mianowicie grę online, która oferuje trzy tryby zabawy - Cooperative, Sparing, oraz Skirmish. System gry nie zmienił się zbytnio od pierwszej części gry i dalej polega na przemierzaniu kolejnych misji i eliminowaniu przeciwników. X-Men 2 Rise of Apocalypse pozwala graczom na zdobywanie, w trakcie gry, kolejnych poziomów doświadczenia, dzięki czemu postacie gracza ciągle rozwijają swoje umiejętności. Areną zmagań w najnowszym X-Men Legends II są między innymi Egipt, wyspa Genosha, liczne świątynie, oraz dżungle. Download X-Men Legends 2 pozwala na długie godziny zabawy, gdyż ukończenie poszczególnych misji zajmuje sporo czasu. Jeżeli lubisz gry akcji to ściągnij X-Men Legends 2 Rise of Apocalipse i sprawdź jak prezentuje się klimat tego tytułu.

Jeżeli chodzi o grafikę w Rise of Apocalypse to prezentuje się ona bardzo dobrze, a przy tym gra nie ma zbyt dużych wymagań. Przed rozgrywką warto pobrać patch do X-Men Legends 2, który naprawia kilka błędów i pozwala na grę w najbardziej dopracowaną wersję tego tytułu. Patch do X-Men Legends 2 za free można pobrać z sieci. Współpraca X-Men Legends 2 z Windows 7 powinna się układać bardzo dobrze, gdyż nie ma problemów z jej instalacją na wcześniejszych wersjach tego systemu operacyjnego. Bardzo cieszy fakt, że wydano X-Men Legends 2 po polsku, przez co także nasi gracze mogą w nią zagrać. Nie potrzebne jest żadne dodatkowe spolszczenie do X-Men Legends 2  i wystarczy tylko zakupić grę w naszym kraju, będzie to raczej na pewno wersja X-Men Legends 2 pl. Ponieważ gra nie należy do najłatwiejszych to wielu graczom mogą się przydać kody do X-Men Legends 2, które pozwalają na odblokowanie sporej liczby dodatków. Kody do X-Men Legends 2 są do pobrania w naszym serwisie.

Zapraszamy do pobrania demo X-Men Legends 2, które znajduje się poniżej, a które pozwala na dość wnikliwe poznanie tej gry. Oczywiście download X-Men Legends 2 jest za darmo, a jeśli lubicie gry tego typu to zapraszamy do innych pozycji w kategorii gry akcji na naszej stronie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X-Men Legends II: Rise of Apocalypse