Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

X-Men 2: Wolverine's Revenge

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: GenePool Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 19.08.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - X-Men 2: Wolverine's Revenge

  • Procesor Pentium III 500 MHz,
  • 128 MB RAM,
  • 32 MB karta grafiki zgodna z DX9.0
Opis - X-Men 2: Wolverine's Revenge
X2: Wolverine’s Revenge to gra akcji wydana równocześnie z drugą częścią filmu X2: X-Men United w 2003 roku. Gra nie jest jednak ściśle związana z filmową wersją, a wydanie jej w zbliżonym terminie miało na celu jedynie skorzystanie z dobrej koniunktury na pozycje tego typu. Gra ukazała się na większość dostępnych wówczas platform, dlatego oprócz Wolverine Revenge na PC istnieje też wersja gry na konsole Xbox, GC, GBA. Oczywiście możliwa jest też gra w Wolverine’s Revenge na PS2 i ta wersja jest uważana za jedną z najlepszych. Niestety twórcy nie zdecydowali się na udostępnienie demo X-Men Wolverine Revenge przez co gracze nie mają okazji zagrać testowo w tą część gry. Ponieważ download X-Men 2 jest niedostępny to warto obejrzeć inne gry z serii, które są dostępne w naszym serwisie. Polecamy zwłaszcza download demo X-Men Legends 2, które można znaleźć na naszej stronie, a które pozwala na wniknięcie w komiksowy świat X-Men.    

Fabuła w X-Men Wolverine Revenge nie jest zbyt skomplikowana. Gracz wciela się w tytułową postać Wolverine, który zostaje zainfekowany śmiertelnym wirusem. Przemierzając kolejne etapy departamentu H, gracz ma za zadanie odnaleźć odtrutkę, przy okazji poznając przeszłość swojego bohatera. Wolverine Revenge jest typową grą TPP, która nastawiona jest przede wszystkim na walkę. Postać gracza w X-Men 2, który często jest błędnie zapisywane jako X-Man 2, jest doskonale dostosowana do walki. Oprócz długich i metalowych pazurów, Wolverine posada zdolność regeneracji, która ułatwia rozgrywkę. Zarówno grafika, jak i soundtrack w X-Men2 oddają w pełni komiksowy klimat gry. Przed rozgrywką warto pobrać kody do X-Men 2, które pozwalają na odblokowanie sporej liczby dodatków, a które są dostępne w naszym serwisie. Także patch do X-Men 2 może okazać się bardzo przydatny, gdyż według zapowiedzi, eliminuje on sporą liczbę bugów, które zostały odkryte po premierze gry.

Wolverine Revenge jest przystosowany tylko do rozgrywki dla pojedynczego gracza. Nie jest zatem możliwa rozgrywka online w X-Men 2, która mogłaby dodatkowo uatrakcyjnić tą grę. Ponieważ nie jest dostępna wersja demonstracyjna tego tytułu to warto obejrzeć trailer z X-Men 2, który w zarysie przedstawia dodatkowe informacje odnośnie tej pozycji. Jedna z nielicznych wad tego tytułu, zwłaszcza w wersji Wolverine Revenge na PS2, jest brak możliwości zapisu stanu gry w trakcie misji, dlatego po zabiciu gracza, niezbędne jest rozpoczęcie rozgrywki od początku misji. Nie zmienia to jednak faktu, że Wolverine Revenge jest tytułem godnym polecenia i zakupu, nie tylko dla fanów serii. Zachęcamy także do obejrzenie innych pozycji tego typu, dostępnych w kategorii gry akcji na naszej stronie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: X-Men 2: Wolverine's Revenge

dodał: ~wilass , 25.10.2015

jak to pobrac \\n

dodał: yadang , 07.05.2010

no wlasnie

dodał: ~312124 , 18.11.2009

jak to pobrać\n