Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wolfschanze 2

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: City Interactive
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 04.01.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Wolfschanze 2

Pentium 4 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 4 GB HDD, Windows 2000/XP/Vista
Opis - Wolfschanze 2
Gra Wolfschanze 2 to produkcja rodzimego City Interactive i jak większość gier tej firmy mamy tu do czynienia z pierwszoosobową strzelanką. Niestety, nie jest możliwy download Wolfschanze 2 w wersji demo,  dlatego też napiszemy Ci co nieco na temat tej produkcji.

W Wolfschanze 2 game wcielasz się w rosyjskiego żołnierza, którego zadaniem jest infiltracja terenów okupowanych przez III Rzeszę. Gameplay Wolsfschanze 2 to pełna akcji rozgrywka, w której nieraz przyjdzie Ci używać broni, aby eliminować nazistów, nie zabraknie także akcji sabotażowych – jak na przykład podkładanie ładunków wybuchowych czy też kradzieży dokumentów. Oczywiście w tym celu musisz przemierzać przeróżne lokacje – poczynając od otwartych terenów po podziemne tunele i tytułowy Wolfschanze, czyli Wilczy Szaniec. Na drodze spotkasz kilka postaci niezależnych – rozmowy z nimi pchają fabułę do przodu i ilustrowane są animowanymi cut-scenkami. 

Choć ta gra jest tytułem niskobudżetowy, to zabawa jest całkiem przyjemna. A z pewnością jednym z plusów jest niska cena tego tytułu – poniżej 20 pln. Może pewnego dnia Wolfschanze 2 będzie za darmo, lecz póki co można wydać parę złotych na tą pozycję.

Wolfschanze 2 wyszło na PC. Jako że wymagania Wolfschanze 2 nie są zbyt wysokie, możesz używać tej gry bez problemów nawet na starszych komputerach.  Nie planowana jest konwersja Wolfschanze 2 na PS3, ani też wersja Wolfschanze 2 na Xbox. Wolfschanze 2 wyszło po polsku – nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Wolfschanze 2, bowiem od razu dostajemy Wolfschanze 2 pl. 

Jeśli interesuje Cię oprawa audiowizualna tej produkcji, znajdziesz na naszych stronach gameplay oraz wideo recenzję tego tytułu. Nadto mamy do pobrania grafiki Wolfschanze 2 za free. Ukażą Ci one, czego możesz spodziewać się podczas rozgrywki. Jeśli więc lubisz od czasu do czasu sobie postrzelać, a nie masz zbyt wielkiego budżetu na gry, spróbuj Wolfschanze 2. Gra co prawda nie jest ideałem, jednak wykonano ją całkiem sprawnie.

Na naszych stronach znajdziesz także i inne gry akcji. Wiele z nich posiada wersję demo do ściągnięcia za darmo. Zobacz je, a z pewnością znajdziesz coś dla siebie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wolfschanze 2

dodał: ~Daria , 18.04.2010

Jest super