Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wolfenstein

Kategoria: Gry akcji
Producent: Raven Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 20.10.2009
Rozmiar: 681.59MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 5103

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Wolfenstein

  • Pentium 4 3.2 GHz,
  • 1 GB RAM,
  • karta grafiki 256 (GeForce 6800 lub lepsza),
  • 8 GB HDD, Windows

Opis - Wolfenstein

Wolfenstein to klasyka gier akcji, która na zawsze zmieniła branżę elektronicznej rozrywki. Możesz zresztą ściągnąć ten tytuł z naszych stron. Rok 2009 przyniósł odświeżone przygody agenta B.J. Blaskowica, a jak gra prezentuje się na współczesnym sprzęcie, możesz przekonać się samemu, bowiem mamy dla Ciebie demo Wolfenstein do pobrania.

Akcja tej gry osadzona jest w miasteczku Isenstadt oraz jego okolicach. Blaskowic przybywa tutaj wysłany przez wywiad brytyjski, aby zbadać pogłoski o tajemniczych nazistowskich wykopaliskach. Sytuację komplikuje fakt, że w miasteczku trwa wojna domowa między oddziałami SS a ruchem oporu. Pobierz Wolfenstein w wersji demo, aby poznać sytuację w mieście oraz zapoznać się z gameplayem. Jest on dość dynamiczny i przywodzi na myśl takie tytuły jak Far Cry 2 czy Ubersoldier 2. Kampania dla jednego gracza pozwoli Ci na eksplorację miasteczka, wykopalisk raz terenów podmiejskich. Download Wolfensteina w wersji demo da Ci także możliwość przetestowania realizmu obrażeń oraz broni. Arsenał masz tu spory – od noża po eksperymentalne bronie, jak na przykład pistolet Tesli. Dodatkową atrakcją jest naszyjnik, dzięki któremu B.J. może wchodzić w Woal – alternatywny wymiar, dzięki czemu przemieszcza się ukrytymi w nim przejściami. Medalion pozwala także na spowolnienie czasu i okrycie się nieprzepuszczającą kul i odłamków tarczą energetyczną.

Wśród przeciwników, jakich eliminujemy, są zarówno żołnierze Wehrmachtu i SS, jak i też jednostki specjalne – przyjdzie Ci walczyć z ciężko opancerzonymi piechurami, kobietami posługującymi się biczami, nadto na kilku etapach czeka Cię boss – sposób na jego pokonanie różni się nieco od normalnego. Samemu musisz znaleźć metodę pokonania go. Oprócz tego dodatkowym zadaniem jest zbieranie worków ze złotem, porozrzucanych po Isenstadt. Jeśli chodzi o cel gry, masz tu misje główne oraz poboczne. Samemu decydujesz, które podejmiesz i w jakiej kolejności będziesz je wykonywać. Dzięki zarabianym pieniądzom możesz kupować modyfikacje broni – wybór jest całkiem spory.

Możesz obejrzeć grę w akcji oglądając dostępny na naszych stronach trailer Wolfenstein. Ten film z Wolfenstein starczy do poznania oprawy audiowizualnej produkcji. Jeśli jednak i tego Ci mało, ściągnij tapety Wolfenstein ze strony producenta. Są one klimatyczne i z pewnością doskonale nadają się na tło pulpitu. Przy tym opisie gry znajduje się także galeria – każdy screenshot z Wolfensteina możesz pobrać na swój komputer. Warto zauważyć, że prócz trybu zabawy dla jednej osoby Wolfenstein oferuje tryb multiplayer, jednak niestety, tryb Wolfenstein online został potraktowany dość po macoszemu – mamy tu ledwie kilka plansz.

W naszym kraju wydano Wolfenstein po polsku, nie będzie Ci więc potrzebne żadne spolszczenie Wolfenstein, ponieważ kupujesz od razu wersję Wolfenstein pl. Jeśli masz już ten tytuł, możemy zaoferować Ci kody Wolfenstein. Te kody do gry Wolfenstein są za free. Ze strony producenta możesz ściągnąć za darmo patch Wolfenstein, dzięki któremu zlikwidujesz kilka niedopracowań pojawiających się w trakcie zabawy. Warto zauważyć, że gra ukazała się także na konsole. Mamy więc konwersję Wolfenstein na PS3 oraz konwersję Wolfenstein na XboX 360. Jeśli chodzi o wersję komputerową, to gra Wolfenstein działa z Windows 7, podobno będzie także wersja Wolfenstein pod Linux. Jednak póki co to tylko pogłoski.

Nim zakupisz pełną wersję gry, pobierz najpierw za darmo demo Wolfenstein i oceń, jak Ci się ona podoba.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wolfenstein

dodał: ~FSDAFA , 10.03.2010

ADS