Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wheelman

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Tigon Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 28.09.2009
System operacyjny: Windows Vista

Brak

Wymagania sprzętowe - Wheelman

  • Core 2 Duo 2.4 GHz,
  • 2 GB RAM,
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza),
  • 15 GB HDD,
  • Windows SP SP2/Vista
Opis - Wheelman
Lubisz szybkie gry akcji? Lubisz wyścigi samochodowe? Jeśli na oba pytania odpowiedziałeś „tak”, mamy dla Ciebie piorunujący miks tych dwóch gatunków. Jest to gra Wheelman, powstała na bazie filmu z gwiazdą kina akcji Vinem Dieselem. Niestety, nie jest możliwy download Wheelman w wersji demonstracyjnej, wiec musi Ci wystarczyć poniższy opis, aby zdecydować się na zakup – bądź nie – tej gry.

Wydany również po polsku Wheelman przenosi nas do gorącej Barcelony i pozwala na sterowanie Milo Burikiem. Jest to agent specjalny, który ma za zadnie rozpracować największe gangi w mieście. Wiąże się to z wykonaniem szeregu misji, zarówno takich, w których pędzisz autem z pełną prędkością, jak i takich, w których chodzisz z bronią palną i eliminujesz kolejnych wrogów. Ponieważ brak wersji demonstracyjnej Wheelman do pobrania, nie będziesz mieć możliwości wypróbowanie jej przed zakupem. A czy warto kupić? Cóż, największe zalety tej gry to realistyczne odwzorowanie Barcelony, licznie występujące we Wheelman samochody, którymi możesz sterować oraz triki, jakie wykonujesz z nimi – na przykład przeskakiwanie z jednego pędzącego wozu do drugiego. Wheelman oferuje liczne misje, które powinny zadowolić każdego miłośnika gier akcji. Gameplay Wheelman potrafi przykuć do monitora na długie godziny, podcza których nie ma chwili na nudę.

Oprawa audiowizualna gry stoi na całkiem niezłym poziomie. Jeśli chcesz, pobierz screeny z Wheelman za darmo - znajdują się one przy tym opisie. Na stronie producenta gry znajdziesz również dodatki do Wheelman za free – tapety, trailery i galerię prasową. Gra Wheelman wyszła na PC i kosnole. Wydano w naszym kraju wersję Wheelman pl, jeśli wiec nabędziesz oryginał, nie będzie potrzebne Ci żadne spolszczenie do Wheelman.

Ponieważ jest to nowy tytuł, powinien działać bez problemów na najnowszych systemach operacyjnych, pograsz więc we Wheelman na Windows 7, Vista czy XP. Niestety, nie ma trybu Wheelman online, w którym mógłbyś zmierzyć się z innymi graczami.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wheelman

dodał: ~SoftPolska , 05.04.2013

Siema ta gra wymiata mam 149 fps w tej grze.

dodał: ~Ssynekk$#%^ , 08.08.2012

Ta gra jest super!!!

dodał: ~eeeee , 02.07.2012

wymiata\n

dodał: ~lol3 , 23.06.2010

jak tu sie pobierac...?

dodał: ~Shane123 , 18.06.2010

Czasem są gry ale demo czesem pelne wersje a czasem zapowiedzi(czyli opisy)

dodał: ~jakub , 08.04.2010

cioty nauczcie sie czytac [tylko opis gry]

dodał: ~eeeeeeee , 29.03.2010

dobry

dodał: ~gramowiec , 05.03.2010

zjeb

dodał: natalka0208 , 27.02.2010

to jest bez sensu nic nie moznapobrac\n

dodał: ~anonim , 20.01.2010

no rollerycoster tycon3

dodał: ~tduman , 02.10.2009

czy można tu jakąś gre sciagnac