Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Watchmen: The End is Nigh

Kategoria: Gry akcji
Producent: Deadline Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.03.2009
Rozmiar: 518 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 451

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Watchmen: The End is Nigh

Core 2 Duo 2.13 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP SP1/Vista SP1
Opis - Watchmen: The End is Nigh

Pobierz darmowe demo gry Watchmen: The End is Nigh!

Gra Watchmen: The End is Nigh powstała na podstawie sławnego komiksu o superbohaterach żyjących w rzeczywistości, w której historia potoczyła się nieco inaczej niż w naszym świecie...

Pobierz darmowe demo tej gry akcji, aby wcielić się w rolę jednego z dwóch głównych bohaterów komiksu: Nite Owla lub  Rorschacha i zacznij siać postrach wśród przestępców w miejskiej dżungli. Poznaj ich przygody, poprzedzające wydarzenia ukazane w sławnym komiksie Strażnicy oraz jego filmowej adaptacji.

W grze Watchmen: The End is Nigh nie ma zbyt wiele czasu na oddech - akcja toczy się bezustannie, a jedyne chwile wytchnienia to momenty gdy natykamy się na proste zagadki logiczne. Pobierz darmowe demo, aby zakosztować smaku mrocznej przygody w zaułkach wielkiego miasta. Dzięki trybowi kooperacji masz możliwość gry razem z drugą osobą, możesz także pozostawić sterowanie kompana sztucznej inteligencji.

Watchmen: The End is Nigh to dwóch różnych bohaterów. Każdy posiada inne umiejętności, które znajdują zastosowanie w przeprowadzanych akcjach. Rorschach używa główne sprytu i improwizowanych broni (jak np. krzesło), Nite Owl preferuje sztuki walki oraz gadżety technologiczne. Pobierz darmowe demo gry, aby przekonać się, jak różnią się ich style walki i działania. Każdy posiada kilka rodzajów ataków, które można łączyć w efektowne combosy. Wykorzystuj je do eliminacji dziesiątków przeciwników.

Akcję Watchmen: The end is Nigh obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Szczególną uwagę zwraca next-genowa oprawa graficzna. Pobierz darmowe demo, by zobaczyć szczegółowo opracowane środowisko gry, doskonale wykonane animacje postaci oraz efektowne, dynamiczne oświetlenie. W Watchmen: The End is Nigh Czeka Cię kilkanaście etapów do przejścia, na każdym przeciwnicy stają się coraz silniejsi i trudniejsi do pokonania. Na szczęście i nasi bohaterow­ie rozwijają się w miarę postępów fabuły.

Gra miała swą premierę 4 marca bieżącego roku. ­Zanim zdecydujesz się na jej zakup, pobierz darmowe demo i wypróbuj możliwości, jakie daje ten tytuł.

­


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Watchmen: The End is Nigh