Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warsow v0.6

Kategoria: Gry akcji
Producent: Warsow team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.12.2010
Rozmiar: 429 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 234

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Warsow v0.6

Pentium II 300 MHz, 64 MB RAM, karta grafiki 16 MB (Riva TNT lub lepsza), 400 MB HDD, Windows 95/95/Me
Opis - Warsow v0.6
Warsow to darmowa gra, która przygotowana została przez graczy dla innych graczy. Jest to sieciowa strzelanka, kojarząca się z legendarnym Quake, czyli klasyką sieciowych shooterów. Wydano ją w 2005 roku i choć nie ma edycji polskiej, nie trzeba być ekspertem w angielskim, aby się nią posługiwać. A ponieważ download Warsow jest darmowy, zachęcamy do spróbowania swych sił, ponieważ tytuł ten cechuje kilka ciekawych rozwiązań.

Warsow 0.6 oferuje pięć trybów rozgrywki: pojedynek, drużynowy deathmatch, wolna gra, instagib oraz przechwycić flagę. Aby poskromić swoich przeciwników mamy do dyspozycji takie bronie jak karabiny laserowe, miotacze rakiet czy pistolety. Na arenach bitew napotykamy także specjalne Power-upy, które pozwalają na specjalne akcje. Jako że oprawa jest komiksowa, tytuł ten może kojarzyć się z Borderlands, jednak został on wydany o wiele wcześniej niż ten hit. Można zobaczyć grafikę na obrazkach znajdujących się w galerii przy tym opisie.

Jednym ze wspomnianych, ciekawych rozwiązań, jest nieco inna fizyka, niż ta, którą znamy z realnego świata i innych gier. Mamy tu między innymi podwójny system skoków, co pozwala nam sięgać położonych wysoko miejsc oraz wykonywać niespodziewane uniki przed wrogimi kulami. Druga ciekawostka to przeróżne rodzaje amunicji do posiadanych broni. Dlatego też warto przemierzać mapę, szukać miejsc, gdzie takie są poukrywane.

Warsow nie jest może jakimś rzucającym na kolana hitem, ale z pewnością miłośnicy strzelanek sieciowych nie będą mieli powodów do narzekań. To tytuł, który da długie godziny dobrej zabawy, a ponieważ jest on darmowy, zachęcamy do wypróbowania!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warsow v0.6