Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warhammer 40,000: Space Marine

Kategoria: Gry akcji
Producent: Relic Entertainment
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 23.08.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1696

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Warhammer 40,000: Space Marine

Quad Core i5 2.6 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce GTX 260 lub lepszy), 20 GB HDD, Windows XP/Vista/7, łącze internetowe
Opis - Warhammer 40,000: Space Marine
Warhammer 40,000: Space Marine to gra akcji, w której przychodzi nam się wcielić w kapitana legionów imperialnych. Osadzona w uniwersum Warhammera gra, charakteryzuje się dużą brutalnością. Jako Tytus, przyjdzie nam zmierzyć się z hordami orków, które zaplanowały sobie przeprowadzenie inwazji na Imperium. Odziani w potężny pancerz, uzbrojeni po zęby w futurystyczne narzędzia rzezi, razem z kompanami musimy obronić świat przed atakiem „zielonych potworów”.

Warhammer 40,000: Space Marine jest grą TPP. Twórcy postarali się na równomierne położenie nacisku, pomiędzy walką wręcz a typową strzelaniną. Gracze będą mogli rozwijać swoje ulubione zabawki do zabijania, a dzięki arsenałowi broni jaki oferuje tytuł, sposobów na ubijanie zielonoskórych jest dużo, co też sprawia, że gra nie będzie ograniczać do bezmyślnego przyciskania klawisza, odpowiadającego za strzał bądź cięcie. Charakterystyczna dla gry jest także jej dynamika. Popularny system chowania się za osłonami, znany z takich tytułów jak Gears of War, bądź też Mass Effect, w tym projekcie nie został uwzględniony. Oczywiście możemy spróbować swojego szczęścia chowając się za kolumnami, doniczkami czy też innymi martwymi elementami, jednakże musimy liczyć się z tym, że nasze pseudo tarcze zostaną zniszczone. Dlatego też, w przypadku komandosów z Warhammera, najlepszą i najczęściej stosowaną, jak i skuteczną taktyką jest bieg w furii, strzelanie na lewo i prawo, szybkie przemieszczanie się, oraz siekanie piłomieczem wszystko co się porusza.

Mutliplayer, jest zdecydowanie jednym z najbardziej interesujących trybów gry. Solidnie rozbudowany system, sprawi że nie jeden raz będziemy chcieli powrócić na pole bitwy, wcielając się w jedną z klas dostępnych do wyboru. Nasza postać, może być rozwijana, możemy ulepszać jej pancerz, broń oraz inne dodatki. W trybie wieloosobowym, będziemy mogli maksymalnie osiągnąć 41 level. Jeśli chodzi o grafikę oraz system audio, nie można powiedzieć złego słowa na temat gry. Projekt został utrzymany w wysokim standardzie i nasze oczy nie doznają szoku wizualnego odpalając tytuł. Można oczywiście przetestować to osobiście, demo Warhammer 40,000: Space Marine, dostępne jest na platformie Steam. Gra jest dostępna na PC, Xbox oraz PS3.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warhammer 40,000: Space Marine