Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warface

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Crytek Studios
Data dodania: 13.04.2011
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Warface


Opis - Warface
Warface to pozycja, która z pewnością zwróci na siebie uwagę miłośników strzelanek fpp. Za jej powstanie odpowiadają twórcy serii Crysis, a do jej wykonania użyty zostanie ten sam silnik, który napędza Crysis 2 – czyli Crytek Engine. Co jednak najważniejsze – będzie to produkcja całkowicie darmowa, przeznaczona do gry w sieci. Choć planowane jest wydanie jej początkowo tylko na rynki azjatyckie, to jednak kolejnym krokiem będzie publikacja tytułu w pozostałych rejonach świata. A jak wygląda gameplay Warface?

Akcja tego tytułu osadzona jest w przyszłości. Mamy tu czystą akcję multiplayer, w której gracze walczą ze sobą w różnych trybach. Mamy tu zarówno PvP, jak też i wspólną walkę przeciwko sterowanym przez SI przeciwnikom. Do wyboru będzie kilka klas postaci, nie ujawniono jednak póki co żadnych szczegółów. Nie jest także możliwy download żadnych materiałów z gry, której premiera zapowiedziana jest na 2012 rok. Termin ten nie jest ostateczny i może ulec zmianie.

Choć Warface to pozycja darmowa, podczas rozgrywki istnieje system mikrotransakcji, dzięki którym będzie można nabyć ulepszenia dla sterowanej postaci. Oczywiście nie jest to rzecz obowiązkowa, jednak jeśli ktoś chce mieć w pełni „rozpakowaną” postać, z pewnością będzie zainteresowany takim rozwiązaniem. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warface