Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Warblade

Kategoria: Gry akcji
Producent: EMV Software
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 30.05.2011
Rozmiar: 14.5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 5826

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Warblade
Warblade to gra zręcznościowa typu arcade posiadająca 100 różniących się od siebie między innymi pod względem trudności poziomów. Gracz ma możliwość wcielenia się w kapitana statku kosmicznego i brać udział w rozgrywanych w przestrzeni kosmicznej bitwach. Warblade jest odkurzoną wersją bardzo znanej kiedyś użytkownikom komputerów typu Amiga gry Deluxe Galaga.
Gra nie polega, tak jak sceptyczni użytkownicy mogliby się spodziewać, jedynie na strzelaniu i unikaniu ognia rywali. Ze zniszczonych statków rywala wypadają premie a czasami pułapki. Zbierając odpowiednie atrybuty możemy awansować w hierarchii armii a zbierając pieniądze, możemy dokonywać później zakupów broni. Pod płaszczykiem zwykłej „kosmicznej strzelanki” otrzymujemy więc aplikację o całkiem bogatej fabule i naprawdę rozbudowanej.
Jak widać, Warblade tworzony był w myślą o grze o jak najlepszej grywalności, bogatej w bonusy, sekrety, które nie każdemu graczowi będzie dane odkryć, oraz wielością opcji kryjącą się pod pozornie prostą formą gry. 100 poziomów, które zostało nam przygotowanych, da nam możliwość cieszenia się Warbladem przez długie godziny.ww
Uwaga! W grze istnieje możliwość obsługiwania joysticków oraz joypadów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Warblade

dodał: ~Bob , 26.09.2015

Nawet nie demo, powiedziałbym, że to demo dema. Kiedyś miałem demo na płytce - zamiast 16 poziomów były 24 (25 jako boss) i można było kupować bez ograniczeń, nie mówiąc już o tym, że najdroższa broń w tym "demie" - plazma to kompletny niewypał. Brakuje też "stacji pamięci" oraz nagrody pieniężnej 1000$ za meteory.

dodał: ~Kropeq , 03.07.2015

Nuda! Demo, jezu!!!

dodał: ~#Paweł , 03.07.2015

Głupe, ciągle powtarzają się poziomy, a bronie niektóre zablokowane

dodał: ~patryk , 10.07.2013

kocham tą greee

dodał: ~Cyberek*** , 08.05.2012

Stara ale jara ;)

dodał: ~kajoz@wp.pl , 01.05.2012

Świetna,zręcznościowa gra....

dodał: ~kapi111 , 16.10.2011

Czad gierka polecam.