Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Wanted: Weapons of Fate

Kategoria: Gry akcji
Producent: Grin
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 26.03.2009
Rozmiar: 843.23MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 549

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Wanted: Weapons of Fate

Core 2 Duo 2.33 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 5 GB HDD, Windows XP SP2/Vista
Opis - Wanted: Weapons of Fate

Pobierz darmowe demo gry Wanted: Weapons of Fate!

Pobierz darmowe demo gry Wanted: Weapons of Fate - jest to dynamiczny shooter, bazujący na filmie pod tym samym tytułem. Wyprodukowany został przez studio Grin, znane min. z serii gier sygnowanych nazwiskiem Toma Clancy'ego Ghost Recon Advanced Warfighter.

Darmowe demo Wanted: Weapons of Fate ukaże Ci wydarzenia, które rozgrywają się po zakończeniu filmowej fabuły. Wcielasz się tu w byłego księgowego, Wesleya Gibsona, który został wciągnięty w szeregi bractwa morderców.

Pobierz darmowe demo gry i wypróbuj swych sił w udostępnionych misjach. Przekonasz się, że niemal wszędzie ukryte są tajemnice - zarówno te dotyczące samego bractwa, jak też i ojca Wesleya. Wyekwipuj się w morderczą broń przyszłości i staw czoła wrogom, którzy staną na Twej drodze. W bezpardonowej walce liczy się tylko przetrwanie.

W Wanted: Weapons of Fate mamy do czynienia zarówno z wymianą ognia, jak też i walką wręcz. Wybór rodzaju starcia zależy od sytuacji, w jakiej aktualnie się znajdziemy. Pobierz darmowe demo i wypróbuj podczas walki opcji spowolnienia czasu - to znane z innych gier rozwiązanie da Ci chwilę na oddech i ocenę sytuacji podczas starcia. Wykorzystuj znajdujące się dookoła naturalne osłony, by skryć przed kulami przeciwników i samemu razić ich ze swej broni.Wypróbuj możliwości, jakie daje walka wręcz z oponentem.

Gra Wanted: Weapons of Fate przeznaczone jest zarówno na PC, jak też i na konsole XboX 360 oraz Sony Playstation 3. Oznacza to, że na swym domowym komputerze będziesz mógł w pełni podziwiać next-genową, bogatą w detale oprawę wizualną. Akcję gry obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Pobierz darmowe demo i zobacz, jak gra zaprezentuje się na Twoim komputerze.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Wanted: Weapons of Fate