Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Voodudes

Kategoria: Gry akcji
Producent: VooCommunity
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 13.01.2014
Rozmiar: 983 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 154

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).
Opis - Voodudes

Voodudes to gra akcji, a właściwie bijatyka widziana z perspektywy trzeciej osoby. Kierujemy tu dość nietypową postacią, bowiem jest nią… laleczka voodoo. Akcja rozgrywki osadzona jest w Nowym Orleanie, gdzie baron Samedi, czyli jedno z głównych bóstw panteonu tej religii, wypuścił na świat swoje sługi. Celem naszej dzielnej laleczki jest powstrzymanie inwazji oraz pokonanie wspomnianego barona. Podczas rozgrywki dość często walczymy wręcz, ponadto nasz podopieczny otrzymuje kilka umiejętności specjalnych – może na przykład spuścić na przeciwników deszcz kurczaków, czy też uderzać wielką, wyposażoną w pazury łapą. Jednak uwaga – przeciwnicy w miarę pokonywania kolejnych lokacji robią się coraz bardziej wymagający i trudniej ich pokonać.


Gameplay osadzony został w pełni trójwymiarowym środowisku, możemy więc swobodnie eksplorować lokacje. Można przekonać się o tym osobiście, pobierając grę z naszej strony. Pełna wersja została udostępniona całkowicie za darmo dl każdego chętnego, jeśli więc ktoś ma ochotę na ciekawą bijatykę, powinien sięgnąć po tą pozycję. Nie ma co prawda polskiego interfejsu, ale zasady zabawy nie wymagają tłumaczenia.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Voodudes