Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Velvet Assassin

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Replay Studios GmbH
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.08.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - Velvet Assassin

­

Procesor: Pentium 4 3 GHz

Pamięć RAM: 1 GB

Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)

Miejsce na dysku twardym: 5.5 Gb

Opis - Velvet Assassin
­

Velvet Assassin to gra akcji z widokiem TPP, która przenosi graczy w lata II wojny światowej i pozwala na przemierzenie wielu frontów z tamtych czasów. Tytuł ten został stworzony przez Replay Studios w 2009 roku. Co najważniejsze możliwa jest gra w Velvet Assassin na PC i Xbox 360. Nie jest to jednak strzelanka w stylu Medal of Honor lub Call of Duty, ale typowa gra szpiegowska zbliżona po części do serii Splinter Cell.

­

Jeśli chodzi o fabułę gry to wcielamy się w niej w postać Violette Summer, brytyjskiego szpiega, który podejmuje się trudnych misji, w których przyjdzie jej m.in. wykradać ważne dokumenty, dokonywać sabotażu, a także pomagać w uwolnieniu jeńców. Download Velvet Assassin nie jest niestety możliwy i aby zagrać w grę należy ją zakupić. Szkoda, że twórcy nie zdecydowali się na wydanie demo Velvet Assassin, które mogłoby przybliżyć więcej informacji odnośnie tego tytułu. Wiadome jest natomiast, że gracz będzie miał możliwość wykonywania misji w różnych krajach Europy jak np. we Francji czy Niemczech. Ciekawostką, zwłaszcza dla polskich graczy jest jedna z ostatnich misji przenosząca graczy do Warszawy i pozwalająca na przeniknięcie do getta. Nareszcie ktoś zauważył, ze również Polacy brali udział w tej wojnie. Jeśli chodzi o rozgrywkę to warto obejrzeć gameplay z Velvet Assassin, który pokazuje, że w grze liczy się przede wszystkim sekretne przenikanie pozycji wroga i ukryte eliminowanie nazistów. Także trailer z Velvet Assassin ujawnia sporo informacji odnośnie gry, zwłaszcza o jej mrocznym i momentami strasznym klimacie. Zarówno trailer jak i gameplay z Velvet Assassin można obejrzeć za free, dlatego warto to zrobić, zwłaszcza, że nie zdecydowano się na wydanie wersji demonstracyjnej.

­

Pod względem graficznym gra nie jest jakimś arcydziełem, ale trzyma dobry poziom. Wymagania Velvet Assassin są dość niskie, dlatego nie powinno być problemów z uruchomieniem gry na słabszych komputerach. Prawdopodobnie będzie natomiast możliwe uruchomienie Velvet Assassin z Windows 7, gdyż gra działa dobrze z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Niestety nie jest możliwa gra w Velvet Assassin po polsku, a co gorsza nie istnieje także żadne spolszczenie do Velvet Assassin. Szkoda, że twórcy, którzy za jedną z misji obrali sobie Warszawę zapomnieli o wydaniu Velvet Assassin pl. W grze odkryto kilka mniejszych błędów po premierze, dlatego warto oczekiwać na oficjalny patch do Velvet Assassin, który zapewne się ukarze, a który część z nich powinien wyeliminować. Wszelkie dodatki do Velvet Assassin za darmo, będą do pobrania zapewne ze strony twórców. Przy wyszukiwaniu informacjo odnośnie gry warto pamiętać o jej poprawnej pisowni, gdyż niektórzy mają tendencję do błędnego zapisywania nazwy gry jako Velvet Assasin.

­

Ściągnij demo Velvet Assassin, które jeśli się ukarze to będzie dostępne poniżej. Jeśli jednak nie chcesz czekać i lubisz gry w stylu Velvet Assassin to pobierz inne gry akcji, które można znaleźć w naszym serwisie.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Velvet Assassin

dodał: ~ewrwe , 12.11.2010

no fajne