Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Urban Terror 4.1

Kategoria: Gry akcji
Producent: FrozenSand
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 06.01.2009
Rozmiar: 709 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 5063

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Wymagania sprzętowe - Urban Terror

Procesor: 1.2 GHz, Pamięć RAM: 256 Mb, Karta graficzna: 128 Mb, Miejsce na dysku twardym: 750 Mb, Szerokopasmowy dostęp do Internetu
Opis - Urban Terror

­Urban Terror jest całkowita konwersją Quake III Arena do konwencji współczesnych zmagań sił specjalnych i ich złowrogich oponentów. Gra przeznaczona jest przede wszystkim dla trybu multiplayer, acz istnieje możliwość gry przeciwko botom kierowanym przez AI.

Gra toczy się w maksymalnie rzeczywistym środowisku i zawiera w sobie elementy taktyczne tak by jak najbardziej wiernie oddać modele funkcjonowania współczesnych oddziałów antyterrorystycznych czy specjalnych jednostek komandosów. Gra realistycznie oddaje modele współczesnej borni, amunicji czy granatów, ich zachowanie w tym odrzut i przeładowywanie. Realistyczny jest również zastosowany w grze model uszkodzeń jak również ściśle ograniczono ilość broni, która jednorazowo przenosić. W stosunku do Q3:A od nowa napisano system obrażeń tak by był jak najbardziej prawdopodobny. I tak obrażenie są uzależnione od części ciała gdzie zostaniemy trafienie, wpłynie to również na inne możliwości postaci.

Rozgrywka w trybie multiplayer posiada następujące tryby: Free for All - odpowiednik trybu deathmatch,  Team Deathmatch - rozgrywka drużynowa, Capture the Flag, Capture and Hold, Follow the Leader i Bomb Mode. Gra oczywiście posiada również system zabezpieczeń przeciwko graczom stosującym cheaty.

Podsumowują Urban Terror to świetna i darmowa taktyczna gra multiplayer, która stanowi doskonałą alternatywę dla projektów komercyjnych jak Counter Strike czy inne tego typu gry.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Urban Terror

dodał: ~mikołaj , 21.05.2012

ściągnołem gre ale niewiem jak ją otworzyć co trzeba zrobić ktoś pomorze

dodał: ~rafix453 , 23.03.2012

srdnio pol dobre :P

dodał: ~patrycio , 05.12.2011

jak pobrać urban terror 4.1

dodał: ~olo , 09.10.2011

kiedys pamientam 3.7 ale to inna bajka

dodał: ~kRk , 20.06.2011

dobra gra:)

dodał: ~DZIUBDZIUS , 04.04.2011

tak sobie miałem to ale usunołem stara znajomość nie rdzewieje:)

dodał: ~DZIUBDZIUS , 04.04.2011

tak sobie miałem to ale usunołem stara znajomość nie rdzewieje:)

dodał: ~adriane , 16.01.2011

super!

dodał: ~adi , 01.07.2010

zajebista gra

dodał: ~ciupin2 , 20.01.2010

kurde szukam guejka1 do pobrani i nie moge znależć.to muj mejl.ciupin2@wp.pl czekam na pomoc.