Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Twin Sector

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Headup Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 16.09.2009
System operacyjny: Windows

Brak

Wymagania sprzętowe - Twin Sector

  • Pentium 4 2GHz,
  • 1GB RAM,
  • karta graficzna 128MB (GeForce 6600 lub lepsza),
  • 8GB miejsca na HDD,
  • Windows XP lub Vista
Opis - Twin Sector

Twin Sector game to zapowiadana przez firmę Headup Games strzelanka z widokiem pierwszoosobowym (FPS). Przewidziana przez wydawcę Twin Sector premiera światowa ma przypaść już na 17-ego września, nie wiadomo natomiast nic o planach wydania gry w Polsce. Ukazało się już Twin Sector w wersji demo (po angielsku) – zajmuje niecałe 800MB i można już ściągnąć je z sieci, choć data premiery pełnej wersji gry jeszcze nie nadeszła. Można też obejrzeć w sieci prezentujący realia gry i rozgrywkę w Twin Sector trailer. Nie przewidziano wydania Twin Sector na ps3, również wzmianki o Twin Sector na xbox 360 póki co nie zostały potwierdzone.

Fabuła gry ma być osadzona w postapokaliptycznym świecie przyszłości, w którym zdewastowana po długich wojnach Ziemia pokryta jest skorupą zgliszczy i pyłów. Ludzkość zeszła w podziemia i zamieszkuje komory chroniące przed nieprzyjaznymi do życia warunkami (obrazy ze świata Twin Sector przedstawia galeria umieszczona powyżej). Nagle coś się jednak psuje, a funkcjonalność całego systemu podtrzymującego życie podziemnej społeczności jest zagrożona.

Twin Sector jak inne gry tego typu wymaga od nas dobrego refleksu i zręczności w posługiwaniu się myszką, a do tego także nieco zdolności kombinowania, gdyż bohaterka, którą kierujemy, Ashley Simms, musi szybko naprawić awarię. Na naszej drodze staną dziwne istoty, które nie chcą, by to się stało. W Twin Sector gameplay polega na walce z nimi i na sprawnym przemieszczaniu się w obrębie sieci korytarzy (jak pokazuje niejeden prezentujący Twin Sector screenshot). Podobnie jak w System Shock możemy w Twin Sector pc używać także telekinezy, by na różne sposoby wykorzystać znajdujące się w otoczeniu bohaterki przedmioty. Aby akcja się powiodła, Ashley musi przebyć 15 poziomów, na każdym z nich stykając się z tajemniczymi istotami i zadaniami wymagającymi właśnie użycia telekinezy. Gra wykorzystuje bardzo realistyczny silnik graficzny o nazwie Havok.

Potrzebne do uruchomienia Twin Sector wymagania sprzętowe podane przez wydawcę to Pentium 4 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna 128MB (GeForce 6600 lub lepsza) oraz 8GB miejsca na HDD. Nie wiadomo jak Twin Sector zachowa się na windows 7, na Viście jednak działa bez problemu. Aby pobrać demo gry, już teraz kliknij na link Twin Sector download i pokieruj działaniami Ashley w podziemnej rzeczywistości.
Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Twin Sector