Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

True Crime: Streets Of L.A

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Luxoflux
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - True Crime: Streets Of L.A

Pentium 4 1.5 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 3.3 GB HDD
Opis - True Crime: Streets Of L.A


True Crime to seria brutalnych gier akcji, które nawiązują do serii GTA. Mamy tu wszystko, co tylko można wymagać od tego typu zabawy – walki wręcz, strzelaniny, pościgi samochodowe i rozlew krwi. True Crime LA to zgodnie z nazwą część serii osadzona w Mieście Aniołów – Los Angeles. Niestety, nie jest możliwy download True Crime Streets of L.A. w wersji demo, dlatego też poniższym opisem przybliżymy Ci nieco ten tytuł.

Naszym bohaterem jest Nick Kang, należący d tajnej jednostki zwalczającej przestępczość zorganizowaną. W Los Angeles dostaje za zadnie rozpracowanie od wewnątrz Triady i rosyjskiej mafii. Cóż, nie będzie to łatwe zadanie. Fabuła składa się z dwudziestu misji głównych oraz ponad setki pobocznych, w których możemy przemierzać metropolię zarówno piechota, jak też i autem. Co warto zauważyć, sterując wozem możemy wykonywać różne ewolucje. Na graczy czeka ponad 400 mil kwadratowych terenu.

W True Crime: Streets Of L.A czesto dochodzi do przelewu krwi. Napotkanych bandytów możemy eliminować w walce wręcz lub też za pomocą broni palnej. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda w praktyce True Crime game, obejrzyj znajdujące się na naszych stronach materiały wideo dotyczące gry. Warto zauważyć, że True Crime: Streets Of L.A wyszło na PC, a takze mamy konwersję True Crime: Streets Of L.A na PS2 i GCN. Jest także wersja True Crime na Xbox.

Dzięki trybowi True Crime online możemy zmierzyć się na ulicach z innymi żywymi graczami. W naszym kraju wydano True Crime LA po polsku, więc nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie True Crime. Za wydanie true Crime pl jest odpowiedzialna firma LEM.
Jeśli chodzi o wymagania True Crime, nie są one zbyt wysokie jak na dzisiejsze standardy, pograsz więc w tą grę nawet na słabszych komputerach.

A jeśli masz już ten tytuł i masz problemy z ukończeniem, poszukaj dobrze w sieci – znajdziesz z pewnością niejeden poradnik True Crime. Mamy także na naszych stronach kody True Crime. Obierz cheatsy True Crime LA za darmo z naszych stron! Gdybyś szukał dodatkowych informacji o grze, wpisuj uważnie jej nazwę do wyszukiwarki. Często odnotowywane błędne frazy to „True Crimes, true crimes streets of la, true crime streets la, true crime of la“.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: True Crime: Streets Of L.A

dodał: ~dobre , 13.11.2010

dober\n