Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

True Crime 3

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Activision Blizzard
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Opis - True Crime 3
True Crime (pisane czasem niepoprawnie jako “True Crimes”) to seria licząca sobie jak dotąd dwa tytuły, które zdobyły sobie uznanie wśród graczy. Z pewnością każdego miłośnika brutalnych gier akcji zainteresuje fakt, że nadchodzi trzecia odsłona cyklu. Oczywiście jeszcze o wiele za wcześnie na download True Crime 3 w wersji demo, jednak znamy już nieco faktów dotyczących gry. A co wiemy, to przedstawimy. Jeśłi chcesz wiedzieć to samo, przeczytaj poniższą zapowiedź True Crime 3.

Gameplay True Crime 3 nie będzie różnił się od poprzednich części. Mamy bohatera przemierzającego współczesną metropolię, otwarty świat i przeciwników do pokonania. Naszym podopiecznym będzie Wei Shen, detektyw mający za zadanie przeniknięcie w szeregi Triady. Wiąże się to z wykonywaniem misji dla mafii – kradzieżą aut, biciem, wymuszaniem haraczy i tym podobnymi bandyckimi zajęciami.

Wymagania True Crime 3 na PC nie są jeszcze znane, jednak wiadomo, że oprawa audiowizualna stać będzie na wysokim poziomie. Tytuł ten ukaże się również na Xbox 360 oraz PS3, nie jest wiadome, czy pojawi się tu tryb multiplayer. Choć jeszcze nie ma wydawcy deklarującego wydanie True Crime 3 pl, z pewnością doczekamy się wydania True Crime 3 po polsku. Jednak do tego musimy jeszcze poczekać, bowiem premiera True Crime 3 zaplanowana jest na przyszły rok. Odwiedzaj nasze strony regularnie – jeśli tylko pojawi się trailer True Crime 3, znajdziesz go u nas. Pobierz też grafiki True Crime 3 – oficjalna galeria prasowa tego tytułu pojawi się w najbliższym czasie i będzie możliwa do pobrania. Z pewnością także będzie można u nas znaleźć także kody (cheats) do True Crime 3.

Oczywiście True Crime 3 nie będzie za darmo. Miejmy nadzieję, że przed premiera gry wydawca uraczy nas wersję demo True Crime 3 za free. Może wyjdzie tez niejeden darmowy mod True Crime 3? Cóż, to pokaże czas. Jednak na pewno każdy materiał tego typu będzie dostępny na naszych stronach. Póki co pozostaje cieszyć się wydanymi do tej pory grami z serii, czyli True Crime New York oraz True Crime Los Angeles.

Podobnie jak wymienione wyżej tytuły, także i True Crime 3 będzie tytułem przeznaczonym dla pełnoletnich graczy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: True Crime 3