Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

True Combat: Elite

Kategoria: Gry akcji
Producent: TeamTerminator, Groove Six Studios
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 20.01.2009
Rozmiar: 458 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 3508

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Wymagania sprzętowe - True Combat: Elite

  • Procesor: min. 800 MHz
  • Pamięc RAM: 320 MB
  • Karta graficzna: 128 Mb
  • Miejsce na dysku twardym: ok. 1 Gb
Opis - True Combat: Elite


TrueCombat: Elite jest grą akcji - pierwszoosobową strzelaniną rozgrywającą się we współczesnych realiach zmagań oddziałów specjalnych z gru­pami terrorystów. TrueCombat: Elite to konwersja innej popularnej i również darmowej gry Wolfenstein: Enemy Territory, zarówno sama gra - klient jak i rozgrywka na udostępnionych serwerach są całkowicie darmowe. Główne cechy rozgrywki, odróżniające TC:E od innych gier to duży nacisk na taktykę i współdziałanie w drużynach, realistyczna broń i celowanie przy pomocy przyrządów celowniczych nie zaś klasycznego dla gier FPP celownika na środku ekranu. Gra oferuje standardowe tryby rozgrywki dla gier FPS: Deathmatch (tu: Bodycount), Capture the flag, Team deathmatch i Objective, trzy klasy postaci dla każdej: Assault, Recon i Sniper, z których każda posiada dostęp do innego zestawu broni długiej i krótkiej.

­
­

­

TrueCombat: Elite jest modyfikacją darmowej gry Wolfenstein: Enemy Territory. Znaczy to, że musisz posiadać W:ET zainstalowane na swoim komputerze. Do rozgrywki wymagane jest posiadanie obu gier w najnowszych dostępnych wersjach

Pobierz ­Wolfenstein: Enemy Territory


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: True Combat: Elite

dodał: paliwo25 , 19.06.2010

to jest gra internetowa musisz się zarejestrowac \ni pobrać jak metina\n

dodał: Artur 111 , 19.04.2010

nie da się baranie tego pobrać\n

dodał: Artur 111 , 19.04.2010

jak to pobrać bo nie czaje tego

dodał: ~Energy , 13.03.2010

Ale z was NOOBY! Pierwszy raz na komputerze? To się do szkoły chodzi na informatykę, a nie debilne pytania!\n\nKlikasz LPM (Lewy Przycisk Myszy) zieloną strzałkę z napisem "pobierz teraz". Następnie nic nie trzeba robić oprócz zatwierdzenie pobierania.

dodał: Dimianos vip GKS , 09.01.2010

da sie pobrac bierzesz pobieerz z taka strzałka i potem windows i dowload\n

dodał: ~kolos , 09.01.2010

tego sie nie da pobrać

dodał: ~fsdfsdfsdfsd , 13.11.2009

to ma wiraa\n

dodał: ~kuba , 29.07.2009

jak to pobrać

dodał: ~lolo , 02.07.2009

bajer

dodał: ~LOL , 02.04.2009

jak to pobrac? xD