Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tron Evolution

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Propaganda Games
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 22.12.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Tron Evolution

Pentium IV 3 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 10 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Tron Evolution

Gra Tron Evolution to tytuł bezpośrednio nawiązujący do filmu z lat 80-tych. Nie mamy tu jednak do czynienia z kontynuacją fabuły, a z tytułem, który pokazuje nam wydarzenia przed tymi znanymi z filmu. Za jego realizację wzięli się fachowcy z Propaganda Games, studia które ostatnio reaktywowało Turoka dla świata.

Premiera Tron Evolution miała miejsce w listopadzie 2010 roku, Niestety nie doczekaliśmy się wersji demonstracyjnej gry. Oto kilka istotnych faktów z gry: pierwszy to wspomniany już czas akcji gry. Ma on miejsce przed wydarzeniami znanymi z filmu. Fakt drugi to udział w procesie powstawania gry Josepha Kosinskiego, reżysera filmu Tron Legacy. Po trzecie – większą część czasu rozgrywki spędzimy w wirtualnej rzeczywistości. Mimo swej wirtualności jest ona śmiertelnie niebezpieczna.

Oprawa audiwoziualna stoi na względnie wysokim poziomie, czego przedsmak pokazuje trailer Tron Evolution – jest on dostępny na naszych stronach. Gameplay Tron Evolution to dynamiczna akcja, w której brak choćby chwili na złapanie oddechu. Wiadomo, że w Tron Evolution pogramy na PC, będą także konwersje Tron Evolution na PS3 i Xbox 360. Polska premiera gry odbyła się tydzień później, w grudniu 2010.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tron Evolution

dodał: czesiek666 , 02.01.2010

jak mam sciagnac ??