Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Transformers: Wojna o Cybertron 2

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Gry akcji
Producent: High Moon Studios
Data dodania: 21.12.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Transformers: Wojna o Cybertron 2


Opis - Transformers: Wojna o Cybertron 2
Transformers: Wojna o Cybertron 2 to zapowiadana na 2012 rok gra, będąca kontynuacją hitu z 2010 roku. Warto odnotować, że był to pierwszy tytuł o zmiennokształtnych robotach, który zdobył sobie przychylną opinię zarówno graczy, jak i krytyków. Ludzie z High Moon Studios pokazali, jak wielki potencjał tkwi w Transformersach i gra o nich nie musi być adaptacją filmu.  Co wiemy o Transformers: Wojna o Cybertron 2?

Przede wszystkim to, że akcja rozgrywki ponownie będzie osadzona na rodzinnej palecie robotów – tytułowym Cybertronie, czyli akcja przeniesie nas miliony lat wstecz. Znowu przyjdzie stanąć po stronie szlachetnych Autobotów lub też złych Decepticonów. Każda ze stron otrzyma swoją kampanię, nadto nie zabraknie udanego trybu zabawy wieloosobowej. Jeżeli klimat „dwójki” będzie taki sam jak jedynki, z pewnością Transformers: Wojna o Cybertron 2 ma szansę stać się jednym z hitów 2012 roku – choć trzeba powiedzieć, że będzie mieć duża konkurencję.

Niestety, jak na razie nie pokazano żadnych grafik czy też filmików z planowanej produkcji, przyjdzie nam więc na nie nieco poczekać. Gdy tylko pokażę się, zostaną umieszczone na tej właśnie stronie, więc zapraszamy do częstego jej odwiedzania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Transformers: Wojna o Cybertron 2