Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Transformers: Wojna o Cybertron

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: High Moon Studios
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 17.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Transformers: Wojna o Cybertron

Core 2 Duo 2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 GT lub lepsza), 9 GB HDD, Windows XP/Vista/7
Opis - Transformers: Wojna o Cybertron
Gra Transformers: Wojna o Cybertron to jeden z nielicznych tytułów o zmiennokształtnych robotach, który nie jest bazowany na filmie. Przenosimy się tu na tytułową planetę Cybertron, aby ujrzeć początki wojny między wrogimi sobie frakcjami Autobotów i Deceptikonów. Możemy stanąć tu po dowolnej ze stron. Grając Deceptikonem mamy za zadanie zdobyć czarny energon, zaś jako Autobot – powstrzymać rywali przed jego zdobyciem.

Jak wygląda gra w praktyce? Mamy na naszych stronach trailer Transformers: Wojna o Cybertron, który da Ci przedsmak zabawy. Gra wyszła zarówno na PC, jak i konsole. Jeśli chodzi o wersję komputerową, wymagania Transformers: Wojna o Cybertron nie są wysokie, więc nawet na średniej klasy komputerze wyciągniesz maksimum możliwości z tej pozycji. Prócz kampanii dla jednej osoby możesz też bawić się w multiplayerze w kilku różnych trybach – Deathmatch, Drużynowy Deathmatch, Podbój, Walka o wpływy, Odliczanie i Kodeks Mocy. Na plus należy zaliczyć fakt, że wydano Transformers: Wojna o Cybertron po polsku. Dlatego też z pewnością nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Transformers: Wojna o Cybertron. Możesz więc bawić się bez konieczności zaglądania do instrukcji czy tłumaczenia na własną rękę. Warto zauważyć, że każdy sterowany przez Ciebie bohater ma dwie formy – pojazdu oraz robota. Dlatego też akcje możesz wykonywać w wybranej przez siebie formie.

Oczywiście nie ma darmowej wersji gry i nie jest możliwy download Transformers: Wojna o Cybertron na PC. Pełną wersję tego tytułu możesz nabyć w sklepach z grami. I jeśli lubisz dynamiczne walki robotów – można spokojnie polecić Ci ten tytuł.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Transformers: Wojna o Cybertron

dodał: ~Tomasz , 13.07.2013

Jest super grą i jestem ciekaw co się wydarzy

dodał: ~konrad , 19.07.2010

dużo lepsze detale transformerów niż w transsformers 2. widac że tamte roboty były robione na szybko.

dodał: ~nie idzie pograć , 15.05.2010

łukaz