Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Transformers: Revenge of the Fallen

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Activision
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 30.06.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Wymagania sprzętowe - Transformers: Revenge of the Fallen

Procesor: Core 2 Duo E6400 2.13GHz lub Athlon 64 X2 Dual Core 4800+, Pamięć: 1GB/Windows XP i 2 GB/Windows Vista, Grafika: Geforce 7600 GT 256MB lub Radeon X1600 Series, Ilość wolnego miejsca: 5 GB HDD, System operacyjny: ­Windoaws XP/Vista­ Napęd: DVD ROM ­
Opis - Transformers: Revenge of the Fallen
­Transformers: Revenge of the Fallen (Transformers: Zemsta upadłych) to kontynuacja popularnej znanej jako Transformers: The Game gry zręcznościowej sprzed 2 lat, wydanej przez szanowaną w świecie gier firmę Activision Blizzard. Transformers: Zemsta upadłych po polsku wydaje wkrótce Licomp Empik Multimedia, polski dystrybutor X-Men Origins: Wolverine, czy Madagascar: Escape 2 Africa. Transformers: zemsta upadłych jako premiera na polskim rynku ma się ukazać 17-ego lipca bieżącego roku.

W pierwotnej wersji gry, opartej na amerykańskiej superprodukcji filmowej z 2007 roku, mieliśmy stoczyć walkę pomiędzy różnymi klanami i typami robotów o władzę na planecie. Dodatkową rozrywką już wtedy było demolowanie otoczenia – wyrywanie ulicznych latarni, samochodów, czy znajdujących się wokół budynków stało się normą. Poza zabawą, mogą nam się te elementy otoczenia przydać również jako broń w walce. Tak jak w pierwszej części, istotną rolę w transformers: zemsta upadłych gra dobór broni i sama dynamika walki jako taka. Jak pokazuje zamieszczony poniżej Transformers: Revenge of the Fallen trailer, w czasie walki musimy biegać, skakać, czy wreszcie jechać, jeśli taki kształt robota przyjmiemy, by pokonać równie sprawnych, zwinnych i pomysłowych przeciwników, którzy często zaopatrzeni są w podobne do naszych umiejętności, czy raczej funkcje. Bohaterowie w grze to humanoidalne roboty zdolne do przekształcenia swojej postaci na przeróżne sposoby – stąd nazwa tranformers właśnie (od łac. transformare – przekształcać, zmieniać kształt). Jeśli chcesz zobaczyć przykłady takich przekształceń w Transformers: Zemsta upadłych pobierz z sieci jedne z licznych screenów pokazujących możliwości tych niezwykłych robotów (kilka screenów z gry Transformers: Zemsta upadłych za darmo na naszej stronie, w galerii powyżej). Jako Transformer możesz przekształcać się nie tylko w pojazdy naziemne, ale również w samoloty! Activision zapowiada wypuszczenie transformers: zemsta upadłych jako demo, czego powinniśmy doczekać się już wkrótce.

W obu częściach możemy wybrać stronę, po której chcemy walczyć – każda formacja ma swoją specyfikę, własny charakter, oddzielne bronie, a wreszcie, można by powiedzieć – odpowiadający cechom wygląd. Rozdzielone zostały także całe kampanie, ich fabuła i cele. Możemy grać złymi Deceptikonami (w samej nazwie kryje się już ang. przymiotnik deceptive, czyli zwodniczy), wcielając się w takie transformersy jak np. Megatron, Starscream, czy Barricade. Możemy też wybrać Autoboty i jako Ironhide, Optimus Prime, Bumblebee czy inne roboty wykonywać misje zmierzające do uratowania planety przed napaścią zbrodniczych Deceptikonów, podobnie jak zostało to ukazane w filmie będącym pierwowzorem gry. Misje rozgrywają się w różnorodnych lokalizacjach, w bardzo odległych od siebie częściach naszego globu.

W Transformers: Zemsta upadłych free move jest wciąż obowiązującą zasadą, tj. tak jak w pierwszej części możemy poruszać się po mapie niekoniecznie w związku ze zleconą misją, niszcząc przy tym wedle uznanie elementy otoczenia. Mamy też różne sposoby wykonania samych misji, wiele zależy tu od naszych pomysłów i zamierzeń. Przez ostatnie dwa lata zmieniła się (tj. oczywiście poprawiła się) grafika, udoskonalona i dopieszczona przez programistów Activision, co pokazuje zamieszczony poniżej trailer. Fani serii muszą liczyć na to, że do Transformers: Revenge of the Fallen download dodatków będzie możliwy, tak jak możliwe jest ich odblokowanie w wersji na konsole, gdzie możemy obejrzeć sześć pełnych odcinków oryginalnej kreskówki Transformers, zobaczyć oryginalne obrazki Hasbro z pierwszych komiksów i wiele innych.

Dzięki temu, że zostanie wydane do gry Transformers: Zemsta upadłych spolszczenie, już wkrótce powinno przybyć jej fanów na naszym rodzimym rynku, na którym od lat transfomers znane są z seriali animowanych puszczanych w TV.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Transformers: Revenge of the Fallen

dodał: ~tajemniczy gość , 24.12.2011

jest napis pobierz:\n-zielony-można pobrać\n-szary-nie można pobrać\n\n\nkapiszjii

dodał: ~Adrian , 17.10.2010

ta gra jest extra\n\n\n\n\n

dodał: ~DAWID , 19.08.2010

TRANSFORMES TO FAJNA GAR

dodał: ~patryk , 29.06.2010

łol \nale gites gra\n

dodał: ~NAuczyć się czytać , 30.05.2010

Tu jest tylko opis gry

dodał: ~megatron , 06.04.2010

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy gdzie jest download

dodał: ~norbert , 12.03.2010

żal

dodał: ~szymon , 12.01.2010

jak mozna bobrac tom gre\n

dodał: bugator , 03.01.2010

gdzie to ściągnąc\n

dodał: ~Sharker97 , 26.12.2009

To tylko opis i nie ma downloadu

dodał: PBC12 , 24.12.2009

Jak można to ściągnąci