Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Toy Story 3: The Video Game

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Avalanche Software
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 24.02.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Brak

Wymagania sprzętowe - Toy Story 3: The Video Game

Wymagania już wkrótce.
Opis - Toy Story 3: The Video Game
Toy Story 3: The Video Game to adaptacja trzeciej części serii cieszącego się uznaniem filmu animowanego. Gra Toy Story 3 powstaje przy współpracy z firmą Pixar, czyli studiem odpowiedzialnym za film. Niestety, póki co download Toy Story 3 w wersji demonstracyjnej nie jest możliwy – i nie wiadomo czy będzie w ogóle taka opcja. Dlatego podajemy póki co wszystkie informacje na jej temat.

Akcja gry Toy Story 3 zaczyna się w tym samym momencie, co i filmu – gdy Andy, właściciel zabawek, wyjeżdża z domu celem studiów.  Podczas zabawy wcielamy się w Buzza lub Woodyego. Mamy okazję podczas zabawy w Toy Story III poznać rzeczy i lokacje, jakich nie ma w filmie. Czeka na nas wiele zadań do wykonania, zaś ich powodzenie zależy od naszej zręczności.

Gameplay Toy Story 3 nie różni się zbytnio od poprzednich gier z serii. Nadal mamy tu do czynienia z zabawą o charakterze zręcznościowym, która spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym graczom. Dodatkowo warto zauważyć, że będziemy tu mieli otwarty świat, co pozwala bawić się tak, jak tylko chcemy.

Ukaże się z pewnością Toy Story 3 po polsku. Niestety, nie jest na razie dostępna galeria Toy Story 3, jeśli jednak zostaną ujawnione obrazki z gry, z pewnością znajdziesz u nas niejeden screen Toy Story 3. Oczywiście każdy materiał do gry Toy Story 3 będzie za darmo do pobrania.  Sana zaś gra Toy Story 3 nie będzie za free, jednak nie znana jest jeszcze cena sprzedaży wersji Toy Story 3 pl.

Ukaże się na Toy Story 3 na PC. Będzie także konwersja Toy Story 3 na PS3, a także wersja Toy Story 3 na Xbox 360. Wszystkie te wersje powinny wyjść w naszym języku, dlatego też do żadnej nie będzie potrzebne spolszczenie Toy Story 3.

Gra powinna ukazać się w maju 2010 roku, jednak jak na razie nie został opublikowany żaden oficjalny  trailer gry Toy Story 3. Pozostaje nam tylko cierpliwie czekać, aż producent ukaże światu jakiekolwiek materiały z gry. Oczywiście będą one do pobrania z naszych stron za darmo.Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Toy Story 3: The Video Game

dodał: ~hanka886 , 10.02.2016

czemu gry nie da się pobrać?:)))

dodał: ~adrian , 22.01.2011

super gra

dodał: ~pp , 08.08.2010

oh

dodał: ~TS3FUN , 11.07.2010

Super gra polecam wszystkim najlepsza gra świata!!!!

dodał: ~dominik , 20.06.2010

super gra i film

dodał: ~dominik , 20.06.2010

super gra i film

dodał: ~kacper , 15.06.2010

\n jakoś to nie ciała na windows xp

dodał: ~kacper , 15.06.2010

ile to zajmuje

dodał: ~superkubanet , 28.03.2010

gry