Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Total Overdose

Kategoria: Gry akcji
Producent: Deadline Games
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.06.2011
Rozmiar: 310 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 728

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.
Opis - Total Overdose
Total Overdose (znana w USA pod nazwą: Total Overdose: A Gunslinger's Tale in Mexico) to ciekawa gra akcji rozwijana przez konsorcjum Deadline Games. Aplikacja została wypuszczona na rynek w 2007 roku i jest dostępna między innymi na platformach: PlayStation 2, Xbox oraz oczywiście na systemie operacyjnym Microsoft Windows.
Kilka słów o fabule: gracz wciela się w rolę Ramiro „Ram” Cruza, który jest agentem Drug Enforcement Administration (w skrócie DEA)- rządowej agencji do walki między innymi z narkotykami. Ramiro zostaje wysłany do przygranicznego miasta Los Toros, gdzie przyjdzie mu toczyć walkę z największym meksykańskim kartelem narkotykowym. Pomiędzy obowiązkowymi misjami gracz może wybierać misje opcjonalne, zbierając bonusy i odkrywając oblicza Los Toros, których nie poznałby przechodząc jedynie ścieżkę standardową.
W grze mamy do dyspozycji pokaźną ilość broni takich jak: pistolety, granaty, koktajle Mołotowa, dynamity, wyrzutnie rakiet, AK-47 M4 i kilkanaście innych. Co do samochodów, którymi możemy przemierzać ulice Los Toros, to chociaż są one fikcyjne, bazują na prawdziwych modelach i sprawiają wrażenie dokładnie odwzorowujących istniejące w rzeczywistości. W grze mamy okazję usłyszeć głos zasłużonego lektora w grach komputerowych- Simona Prescotta. Naszą uwagę zwróci też zapewne dopracowany soundtrack, tworzony między innymi przez grupe Molotov, trzykrotnych zwycięzców Latin Grammy Awards.
Na koniec kilka słów o grafice- chociaż nieco odstaje od najnowszych gier, bazujących na nowoczesnych silnikach graficznych, z pewnością nie powinna razić nawet wybrednych użytkowników.
Jednym słowem- pozycja warta polecenia, nie tylko fanom „Desperado”.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Total Overdose