Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider: Underworld

Kategoria: Gry akcji
Producent: Crystal Dynamics
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 12.01.2009
Rozmiar: 1.2 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 1043

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider: Underworld

  • Procesor: Core 2 Duo 2.2 GHz
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Karta graficzna: 512 MB (GeForce 9800 lub lepsza)
  • Miejsce na dysku twardym: 8 GB
Opis - Tomb Raider: Underworld

­Tomb Raider: Underworld to najnowsza odsłona gry akcji z najsłynniejsza archeolożką popkultury.

Tym razem Lara Croft udaje się na poszukiwanie artefaktów przypisanych do boga Thora znanego z mitologi skandynawskich. Podczas swoich poszukiwań odwiedzi min. Meksyk, Tajlandię i morze Śródziemne.  Fabuła gry odwołuje się do wydarzeń z poprzedniej części przygód Lary, która poszukuje mitycznej krainy Avalon, tym razem podążać będzie tropem nordyckich legend, przedmiotów i krain w nich opisywanych. Sama istota rozgrywki pozostaje niezmieniona Lara skacze, wspina się i walczy w scenerii starożytnych budowli etc. tym razem posiada również specjalną linę z hakiem, która ułatwi jej dostanie się w trudno osiągalne miejsca oraz nowe umiejętności jak wspinanie się po kolumnach. Przeciwnikami Lary są głównie niebezpieczne zwierzęta lecz przyjdzie jej również zmierzyć się z ludźmi. Gra posiada pewne elementy nieliniowości – niektóre z zagadek bądź sytuacji można rozwiązać na kilka sposobów. Gra posiada również elementy quasi logiczne jak rozwiązywanie łamigłówek, atrakcją są również poziomy rozgrywane w całości pod wodą. Podsumowując Tomb Raider: Underworld to solidna gra akcji w perspektywie trzeciej osoby i bardzo dobra kontynuacja serii, która można polecić każdemu fanowi tego typu gierDodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider: Underworld