Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider: The Last Revelation

Kategoria: Gry akcji
Producent: Core Design
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 19.08.2009
Rozmiar: 11.82 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2164

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider: The Last Revelation

  • Pentium II 266MHz,
  • 32MB RAM,
  • akcelerator 3D
Opis - Tomb Raider: The Last Revelation
Tomb Raider: The Last Revelation to czwarta część gry akcji z widokiem TPP, która przez wielu uważana jest za jedną z najlepszych odsłon serii. Akcja Tomb Raider 4 toczy się tym razem w Egipcie, gdzie gracz będzie musiał znaleźć drogocenny artefakt i przy okazji uratować świat przed zagładą. Po raz kolejny oprócz wersji Tomb Raider 4 na PC zdecydowano się na wydanie gry na konsoli PlayStation. Co ciekawe Tomb Raider 4 na PSX to nie jedyna wersja konsolowa tego tytułu, gdyż w 2000 roku wydano także poprawioną wersję gry na Dreamcasta. Niestety po raz kolejny twórcy nie zdecydowali się na wydanie Tomb Raider 4 po polsku. W sieci nie jest dostępne również żadne spolszczenie do Tomb Raider 4, które mogłoby być bardzo pomocne graczom. Szkoda, że wydawca gry nie zauważył, że seria cieszy się sporą popularnością i nie zdecydował się na wydanie Tomb Raider 4 pl. Znajomość języka angielskiego nie jest jednak konieczna do ukończenia gry, gdyż nie ma w niej zbyt wiele elementów, gdzie język odgrywa jakieś znaczenie. Warto natomiast pobrać demo Tomb Raider 4, które pozwala graczom na przeniesienie się do Egiptu i sprawdzenie możliwości tego tytułu. Ściągnij Tomb Raider 4 i zobacz jak wygląda jedna z najlepszych odsłon serii.   


Lara Croft w Tomb Raider IV prezentuje się wyśmienicie, dzięki dopracowanej grafice, która w tej części prezentuje się bardzo dobrze. Tomb Raider 4 The Last Revelation pozwala na eksplorację najważniejszych miejsc w Egipcie, do których należą choćby Kair, Dolina Królów, Aleksandria, oraz Giza. Lara Croft przemierza te lokacje w poszukiwaniu artefaktu Iris, a jej głównym przeciwnikiem jest sam bóg Set. Ponieważ gra nie należy do najłatwiejszych to wielu graczom przyda się na pewno solucja do Tomb Raider 4. Na szczęście wszelkie poradniki do Tomb Raider 4 za free można odnaleźć w sieci i ułatwić sobie rozgrywkę. W grze dostępnych jest także kilka nowych ruchów, oraz broni z których warto wymienić rewolwer, oraz kuszę. Gra doskonale działa w środowisku Windows, dlatego możliwe jest uruchomienie Tomb Raider 4 z XP, Vista, oraz wcześniejszym i wersjami tego systemu operacyjnego. Najprawdopodobniej nie będzie też żadnych problemów z zainstalowaniem Tomb Raider 4 w Windows 7. Przed grą warto także pobrać i zainstalować najnowszy patch do Tomb Raider 4, który eliminuje sporo błędów w grze. Patch do Tomb Raider 4 jest do pobrania również z naszej strony.


 Download Tomb Raider 4 jest dostępny poniżej. Demo gry nie zajmuje zbyt wiele miejsca i dobrze, że Eidos Interactive zdecydował się na udostępnienie go fanom Tomb Raider 4 za darmo. Jeżeli lubisz gry w typie Tomb Raider 4 to pobierz także inne tytuły o przygodach Lary Croft, które są dostępne w kategorii gry akcji na naszej stronie. 


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider: The Last Revelation

dodał: ~ja , 17.07.2014

hejka 6

dodał: ~Ans , 28.04.2014

Oczywiscie ze nie ma problemow z zainstalowaniem na win7. PROBLEM JEST Z TYM, ZE SIE NIE DA GRAC BO STARA GRA JEST NIEKOMPATYBILNA Z TYM SYSTEMEM.