Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider: The Angel of Darkness

[TYLKO OPIS GRY]
Kategoria: Gry akcji
Producent: Core Design
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 18.08.2009
System operacyjny: Windows XP

Brak

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider: The Angel of Darkness

  • Procesor Pentium 4 1.5 GHz,
  • 128 MB RAM,
  • karta grafiki 64 MB zgodna z DX9.0
Opis - Tomb Raider: The Angel of Darkness
Tomb Raider to uznana marka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Od ponad dekady mamy możliwość śledzenia przygód Lary Croft na ekranach monitorów i trzeba przyznać, że każda następna część prezentuje się lepiej od poprzedniej, choć nie zawsze jest lepsza fabularnie. Prezentowany poniżej tytuł to szósta część przygód serii Tomb Raider. O czym traktuje ten tytuł?

Lara Croft w Tomb Raider the Angel of Darkness ma twardy przech do zgryzienia, bowiem została oskarżona (oczywiście niesłusznie) o morderstwo Wernera Von Croy. Tak więc tym razem zamiast szukać starożytnych skarbów, będzie musiała udowodnić swoją niewinność. Brzmi ciekawie? Niestety, wydawca nie zdecydował się na udostępnienie Tomb Raider The Angel of Darkness demo do pobrania, dlatego chcemy Ci poniższym opisem przybliżyć nieco ten tytuł. The Angel of Darkness różni się nieco sposobem rozgrywki. Lara Croft w The Angel of Darkness będzie musiała sporo rozmawiać z napotykanymi postaciami oraz wiązać ze sobą istotne fakty. W trakcie postępów fabuły w Tomb Raider the Angel of Darkness nasza bohaterka rozwija się, co wiąże się z coraz lepszymi umiejętnościami, a nadto otrzymujemy drugą postać do sterowania. Tomb Raider 6 daje nam możliwość kierowania ruchami Kurtisa – przyjaciela Lary, którego największym atutem jest siła fizyczna. Jeśli grałeś w poprzednią odsłonę serii, z pewnością zainteresuje Cię fakt, że Lara ma teraz ponad sto ruchów więcej, co sprawia, że wydaje się bardziej realną postacią niż dotąd.

Niestety, download Tomb Raider the Angel of Darkness demo jest niemożliwy, dlatego też nie będziesz miał okazji przetestować gry przed nabyciem pełnego tytułu. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć na jej temat nieco więcej, znajdziesz informacje o Tomb Raider pl 6 na licznych stronach, zakładanych przez fanów tego tytułu. Wpisz nazwę gry do wyszukiwarki – zrób to uważnie, bowiem często odnotowywana jest błędna fraza „tomb rider the angel of darkness”. Wypada nadmienić, że Tomb Raider 6 wydano po polsku, jeśli jednak nie podoba Ci się oficjalne tłumaczenie gry, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Tomb Raider 6. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Tomb Raider 6 jest za free. Jeśli więc masz pełną wersję gry i chcesz ją nieco zmienić w warstwie językowej – pobierz nieoficjalne tłumaczenie za darmo Tomb Raider 6. Zaś na naszych zaś stronach znajdziesz kody Tomb Raider 6. Oczywiście te kody do Tomb Raider 6  są do pobrania za darmo, podobnie jak i patch Tomb Raider The Angel of Darkness. Jeśli już posiadasz pełną wersję gry, ściągnij łatkę Tomb Raider 6 do cieszenia się zabawą bez problemów.

Wydano Tomb Raider the Angel of Darkness na pc oraz konsole. Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Tomb Raider 6 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zakupisz dodatek, sprawdź, czy Twój komputer spełnia wymagania Tomb Raider 6. Nie są one wygórowane – gra ma kilka lat i powinna działać płynnie nawet na starszych komputerach. Download Tomb Raider 6 demo nie jest niestety możliwy. Możesz jednak obejrzeć w sieci wiele filmików z tej gry, dzięki którym poczujesz przedsmak zabawy, gdzie sterując Larą Croft przemierzasz między innymi ulice Pragi czy Paryża. Dla miłośników serii to pozycja obowiązkowa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider: The Angel of Darkness

dodał: ~CreazyAngel , 10.11.2010

super gra

dodał: ~KCHR , 20.07.2010

Tomb raider jest zawsze Lux