Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Tomb Raider: Legenda

Kategoria: Gry akcji
Producent: Crystal Dynamics
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 18.08.2009
Rozmiar: 475.83MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 3201

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Wymagania sprzętowe - Tomb Raider: Legenda

  • Pentium 4 2 GHz,
  • 512 MB RAM,
  • karta graficzna 256MB (Geforce 5900 lub lepsza),
  • 9.9 GB HDD,
  • Windows 2000/XP
Opis - Tomb Raider: Legenda
Tomb Raider Legend to kolejna już, siódma część przygód Lary Croft – której nikomu przedstawiać nie trzeba. Tym razem Lara Croft w Tomb Raider Legend udaje się na eskapadę, która dotyczyć będzie jej osobiście – chodzi tu bowiem o tajemnicze zniknięciem matki Lary przed laty. Tomb Raider 7 (bo tak będziemy nazywać w skrócie ten tytuł) możesz przetestować przed zakupem, bowiem wydawca zdecydował się udostępnić demo Tomb Raider Legend. Nim jednak przystąpimy do opisu tej produkcji, nadmienimy, że wyszła wersja Tomb Raider Legend na PC, jak też konwersja Tomb Raider Legend na PS2 oraz wersja Tomb Raider Legend na XboX 360. Ukazała się nawet konwersja Tomb Raider Legend na PSP.
Tomb Raider Legenda – bowiem pod takim tytułem wydano Tomb Raider 7 po polsku – w wersji demonstracyjnej pozwala nam na zapoznanie się z pierwszym rozdziałem tej opowieści, umiejscowionym w Boliwii. Download Tomb Raider Legend w tej wersji jest całkowicie darmowy, a pozwoli Ci przetestować mechanikę gry, w której po raz kolejny przyjdzie nam pokonywać skomplikowane drogi, uruchamiać mechanizmy, ale poznamy także uczucia towarzyszące nurkowaniu na duże głębokości oraz szybką jazdę na motorze i skoki motocyklowe z na dachach wieżowców. Jednym zdaniem podsumowując ten tytuł – dzieje się tu co niemiara, a dostępne za darmo Tomb Raider 7 do pobrania daje Ci tylko przedsmak wspaniałej przygody, która z pewnością nieraz Cię zaskoczy. Oczywiście wśród skakania i przemieszczenia się po wysoko umieszczonych półkach nie zabraknie strzelaniny i wrogów, których za pomocą Lary wyeliminujesz. W tym celu otrzymasz spory arsenał broni – od nieśmiertelnych pistoletów po karabiny. Nie zabraknie również elementów logicznych – nie wszystko bowiem da się załatwić przy użyciu siły fizycznej.
W naszym kraju wydano Tomb Raider 7 pl, jeśli jednak nie podoba Ci się oficjalne tłumaczenie gry, możesz pobrać z sieci fanowskie spolszczenie Tomb Raider 7. Oczywiście to autorskie tłumaczenie Tomb Raider 7 jest za free. Jeśli więc masz pełną wersję gry i chcesz ją nieco zmienić w warstwie językowej – pobierz nieoficjalne tłumaczenie za darmo Tomb Raider Legends. Zaś na naszych zaś stronach znajdziesz kody do Tomb Raider 7 oraz oficjalny patch Tomb Raider 7. Oczywiście patch Tomb Raider Legend jest do ściągnięcia za darmo, podobnie jak i kody Tomb Raider Legenda.

Gra powinna płynnie działać na najnowszych systemach operacyjnych, możesz więc cieszyć się Tomb Raider 7 mając Windows 7, a także oczywiście wcześniejsze systemy z rodziny Windows. Nim jednak zdecydujesz się na zakup pełnej wersji, pobierz Tomb Raider 7 demo, dzięki któremu ocenisz, czy warto zainwestować w pełen tytuł. Download Tomb Raider 7 w wersji demo jest darmowy.Na koniec dodamy jeszcze, że na uwagę zasługuje ścieżka dźwiękowa gry. Tomb Raider music jest doskonale klimatyczna i dzięki niej rozgrywka staje się jeszcze ciekawsza. Chcesz sprawdzić? Ściągnij Tomb Raider 7 w wersji demo. Nie kosztuje Cię to ani grosza, a pozwoli na przetestowanie gameplaya i świetnej oprawy audiozizualej tego tytułu.

Warto również napomknąć, że tytuł ten zyskał świetne noty w prasie branżowej oraz spore uznanie graczy, co chyba najkorzystniej przemawia na jego korzyść. Jeśli więc chcesz się przekonać, dlaczego – pobierz demo Tomb Raider 7 i ruszaj do akcji!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do gry: Tomb Raider: Legenda

dodał: ~:) , 10.04.2014

Żeby pokonać Amandę (potwora w Kazachstan) trzeba rzucić batem w takie coś na górze na środku mapki, rzuca się w oczy.

dodał: ~Madzikowa89 , 19.02.2014

Ja chyba będę pobierać dla widzów by widzieli tą grę:)

dodał: ~norbi , 01.01.2014

podpowie ktos jak zabic ta istote poza ziemska

dodał: ~lol , 06.02.2010

ja szukam pełnej wersji a nie demo

dodał: ~lol , 06.02.2010

deemo ???!!!!

dodał: ~m , 03.01.2010

jak pokonac potwora w czesci kazachtan,tom b raider legend